پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 95 نتایج ارشد 95 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 95 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 95 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / کارشناسی          23 امرداد 1391 - 13 August 2012
30 مردادماه شروع توزیع کارت آزمون کاردانی به کارشناسی

پرتال دانشگاهی به نقل از خبرگزاری فارس: توزیع کارت آزمون کاردانی به کارشناسی 91 از روز 30 مردادماه آغاز می‌شود، این آزمون با رقابت 424 هزار و 724 داوطلب در دو نوبت صبح و بعدازظهر روز پنج‌شنبه دوم شهریورماه برگزار می‌شود.
424 هزار و 724 نفر در آزمون کاردانی به کارشناسی امسال ثبت‌نام کرده‌اند، آزمون این داوطلبان در دو نوبت صبح و بعدازظهر روز پنجشنبه دوم شهریور ماه برگزار می‌شود.

آزمون 33 کدرشته کاردانی به کارشناسی با 214 هزار و 491 داوطلب در نوبت صبح و آزمون 60 کدرشته باقی مانده با 210 هزار و 233 داوطلب در نوبت بعدازظهر دوم شهریور ماه برگزار خواهد شد.

کارت ورود به جلسه داوطلبان به صورت اینترنتی و از طریق پایگاه سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org از روز 30 مردادماه، قابل دریافت است.

داوطلبان گروه پزشکی این آزمون به جز کدرشته‌های 114 و 101 برای پاسخگویی به سؤالات عمومی و اختصاصی 220 دقیقه فرصت دارند و 180 دقیقه نیز برای پاسخگویی به سؤالات عمومی و اختصاصی رشته‌های فوریت‌های پزشکی و اتاق عمل در نظر گرفته شده است.

داوطلبان گروه کشاورزی باید در مدت 16۵دقیقه به سؤالات عمومی و اختصاصی آزمون خود پاسخ دهند و زمان پاسخگویی به سؤالات گروه فنی و مهندسی در کدرشته‌های مختلف بین 150 تا 210 دقیقه متغیر است و مدت زمان پاسخگویی به 140 سؤال عمومی و اختصاصی برای داوطلبان گروه علوم پایه در این آزمون 220 دقیقه در نظر گرفته شده است.

داوطلبان کدرشته امتحانی 514(حسابداری) برای پاسخ به سؤالات عمومی و اختصاصی آزمون خود 195دقیقه فرصت دارند اما مدت زمان در نظر گرفته شده برای داوطلبان دیگر رشته‌های این گروه امتحانی 135دقیقه است.

براساس این گزارش، در میان داوطلبان آزمون رشته‌های دامپزشکی، داوطلبان کدرشته 701 (علوم آ‍زمایشگاهی دامپزشکی) برای پاسخ به سؤالات عمومی و اختصاصی 210 دقیقه فرصت دارند اما دیگر داوطلبان این گروه باید در مدت 180 دقیقه به سؤالات عمومی و اختصاصی آزمون پاسخ دهند، برای پاسخگویی داوطلبان گروه هنر به سؤالات آزمون کاردانی به کارشناسی نیز 160دقیقه فرصت تعیین شده است.

براساس این گزارش، از مجموع متقاضیان آزمون کاردانی به کارشناسی امسال 180 هزار و 253 نفر زن و 244 هزار و 471 نفر مرد هستند و آزمون آنها در حوزه‌های امتحانی 135شهرستان مختلف کشور برگزار می‌شود.
تگ ها توزیع کارت آزمون آزمون کاردانی به کارشناسی آزمون

پر بازدیدترین کارشناسی

موسسه پژوهش MBA
ترجمه تخصصی دانشگاهی
مقاله نویسی ISI

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت