پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 98 نتایج ارشد 98 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 99 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 99 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / کارشناسی          17 فروردین 1399 - 05 April 2020


معاون آموزشی دانشگاه خواجه نصیر از اعطای مرخصی بدون احتساب در سنوات به دانشجویان دارای شرایط ویژه خبر داد و گفت: حذف ۲ درس‌ در کارشناسی و ۱درس در مقطع تحصیلات تکمیلی مجاز شد.

پرتال دانشگاهی به نقل از علی اشرفی زاده در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به تسهیلات آموزشی این دانشگاه برای دانشجویان در شرایط موجود اظهار کرد: یکی از تسهیلاتی که در نظر گرفته ایم، اعطای مرخصی بدون احتساب در سنوات دانشجویان است که شرایط آن مانند مرخصی در شرایط ترم های عادی است به انضمام اینکه اگر دانشجویان عذر موجهی در ارتباط با شیوع ویروس کرونا داشته باشند، به طور مثال دسترسی به اینترنت نداشته باشند و یا نمی توانند از امکانات آموزش غیرحضوری استفاده کند این مرخصی بدون اخذ شهریه به آن ها داده می شود.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی افزود: همچنین اگر عضو خانواده دانشجو، گرفتار بیماری خاصی باشد و دانشجو در شرایط حادی قرار داشته باشد، این مرخصی به او داده می شود. دانشجویان برای ارائه درخواست خود صرفا به صورت غیرحضوری و از طریق ارسال ایمیل به بخش های آموزشی دانشکده خود اقدام کنند.

اشرفی زاده افزود: دانشجویان باید توجه داشته باشند که این مرخصی به همه آن ها داده نخواهد شد.

وی درباره امکان حذف اضطراری دروس توسط دانشجویان، گفت: به همه دانشجویان در مقطع کارشناسی این اجازه داده می شود که تا دو درس را تا آخر اردیبهشت صرف نظر از کف واحدها حذف کنند. به دانشجویان مقطع تحصیلات تکمیلی نیز اجازه داده شده تنها یک درس را حذف کنند.

اشرفی زاده درباره آخرین آمار برگزاری کلاس های مجازی در این دانشگاه گفت: در حال حاضر آمار قابل اعتمادی ندارم ولی دانشگاه برنامه عادی خود را به شکل غیرحضوری ادامه می دهد. ممکن است برخی اساتید مشکل اینترنت داشته باشند و یا نتوانند در ساعت مقرر کلاس های خود را برگزار کنند که این ها می توانند کلاس های خود را به صورت جبرانی در آخر هفته ها و خارج از ساعت اداری برگزار کنند. 

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی در ادامه تاکید کرد که امکان ذخیره سازی فایل ها در کلاس های برخط وجود دارد و دانشجویانی که در ساعت مقرر در کلاس ها آنلاین نشده اند، می توانند از این فایل ها استفاده کنند. جدیدترین اخبار دانشگاهی - استخدامی و کنفرانس های علمی را در پرتال دانشگاهی مشاهده کنید. 
با عضویت در خبرنامه های تخصصی ، اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید . 
کانال تلگرام پرتال دانشگاهی را  به نشانی https://telegram.me/unpir دنبال کنید.

پر بازدیدترین کارشناسی

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت

    تندیس جشنواره

    pagerank