پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 1400 نتایج ارشد 1400 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 1400 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 1400 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / همايش سمينار          22 امرداد 1393 - 13 August 2014


همایش بین‌المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات با همکاری دانشگاه امیرکبیر

بهمن‌ آبادی دبیر هفتمین همایش نظام اداری الکترونیک در این همایش که در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار شد، گفت: دولت الکترونیک یک تحول و دگرگونی و دعا می‌کنیم که این تحول و دگرگونی به بهترین شکل رقم بخورد.

وی با اشاره به تاریخچه شکل‌گیری دبیرخانه همایش نظام اداری الکترونیک، گفت: این دبیرخانه از سال 1386 و از زمانی که هنوز بحث نظام اداری الکترونیکی مسئله تازه‌ای در کشور نبود، فعالیت خود را آغاز کرد. در آن زمان فعالیت‌های جزیره‌ای مختلفی در کشور در این زمینه صورت می‌گرفت.

دبیر هفتمین همایش نظام اداری الکترونیک افزود: ما در دبیرخانه معتقد بودیم، این اطلاعات و دانشی که در همه سازمان‌ها وجود دارد، متعلق به همه کشور است و باید از کارهای تکراری در کشور جلوگیری کرد و دانش به اشتراک گذاشت.

بهمن‌آبادی ادامه داد: تلاش کردیم در طول مدت گذشته کارهای جزیره‌ای را معرفی و به بقیه جزایر معرفی کنیم تا از این رو انسجامی در این زمینه ایجاد شود. این هدف اصلی دبیرخانه در زمان شکل‌گیری بود که باعث افزایش سرعت در ایجاد شبکه دولت الکترونیک شد.

وی با بیان اینکه در طول سال‌های گذشته تعاملات مختلفی با سازمان‌ها برقرار کرده‌ایم، گفت: از دستگاه‌های تصمیم‌ساز دعوت کردیم با حضور در نشست‌های مختلف مباحث علمی و توسعه‌ای را برای اجرا در حوزه فعالیت‌های اجرایی عملیاتی کنند و طی برگزاری 7 سمینار مختلف ازظرفیت بخش‌ها و سازمان‌ها و ارگان‌ها با همکاری پژوهشکده بهره گرفته‌ایم.

دبیر هفتمین همایش نظام اداری الکترونیک با اشاره به فعالیت‌های رسانه‌ای و مطبوعاتی این دبیرخانه، گفت: شبکه خبری دولت الکترونیک در سال گذشته راه‌اندازی شد و بنا داریم به تولید خبر و محتوا در سایت‌های مختلف الکترونیکی بپردازیم و اخبار مقالات پژوهشکده و دبیرخانه را به شکلی موثر مطرح کنیم.

بهمن‌آبادی از برگزاری اولین همایش بین‌المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات با همکاری استانداری قم و دانشگاه صنعتی امیرکبیر خبر داد و گفت: در این همایش مباحث اقتصادی IT مطرح می‌شود و کشورهای فعال در دولت الکترونیک مانند چین و شرکت‌های خصوصی که در این زمینه فعالیت‌های مختلفی را صورت داده‌اند حضور خواهند داشت.تگ ها همایش بین‌المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات همایش بین‌المللی

پر بازدیدترین همايش سمينار

خبرنامه - شبکه های اجتماعی