پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran
کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 1400 نتایج ارشد 1400 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 1400 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 1400 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / علمی فرهنگی          01 بهمن 1392 - 21 January 2014


خبری از ارائه لایحه رتبه بندی معلمان توسط وزیر آموزش و پرورش

 وزیر آموزش و پرورش گفت: در روزهای آینده لایحه ای برای رتبه بندی معلمان، به مجلس شورای اسلامی ارائه می شود.

ˈعلی اصغر فانیˈ روز دوشنبه در حاشیه بازدید از دبیرستان دخترانه اعتصام در کرمان افزود: رتبه بندی معلمان در آموزش و پرورش همانند دانشگاه ادامه می یابد.

وی همچنین با اشاره به بیمه طلایی فرهنگیان گفت: بیمه طلایی فرهنگیان بهتر از روش گذشته ا دامه می یابد و با ایجاد ضوابط و شرایط، نیازهای فرهنگیان را پوشش می دهد.

وزیر آموزش و پرورش در ادامه اظهارداشت: شایسته سالاری مبنای عمل آموزش و پرورش است و معتقدیم هر عملی باید به اهلش واگذار شود.

وی همچنین با اشاره به اینکه 43 سال معلم بوده و تا شش ماه قبل تدریس می کرده است افزود: مدیران استانی از افراد متخصص و باتجربه انتخاب شده اند.

فانی در ادامه از انتخاب 22 مدیرکل ادارات استانی آموزش و پرورش در سطح کشور خبر و ادامه داد: افراد منتخب از فرهنگیان با سابقه در آموزش و پرورش هستند و هیچکس با انتخاب این افراد مخالفت نکرده است.

وی گفت: هیچکدام از کارهای آموزش و پرورش در نظام دولتی رفع نمی شود لذا به دنبال افزایش مشارکت مردمی و استفاده از تواناییهای بخش غیردولتی هستیم.

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به شعار دولت یازدهم مبنی بر ˈمدرسه، محور توسعه استˈ افزود: معلمان باید انگیزه و منزلت لازم را برای تدریس و کار با دانش آموزان داشته باشند.

وی در ادامه با اشاره به تلاش برای حذف مدارس کپری از جنوب کرمان نیز گفت: برای حذف این مدارس تلاش می شود تا جایی که منابع در اختیار وزارتخانه باشد تخصیص یابند.

فانی همچنین اظهارداشت: به همراه شش نفر از معاونان وزارتخانه به کرمان سفر کرده ام لذا معاونان عمرانی در حال بازدید از طرحهای عمرانی مدارس در این استان هستند.

وی افزود: معاون متوسطه وزارتخانه بازدی از مدارس جنوب کرمان را آغاز کرده است و معاون پشتیبانی نیز از مدارس بم و نرماشیر بازدید می کند.

وزیر آموزش و پرورش گفت: قائم مقام وزارتخانه نیز از مدارس شهرستان سیرجان بازدید خود را آغاز کرده است.

وی همچنین افزود: اخیرا با وزیر ورزش دیدار داشته ام، ماه آینده نیز با وزیران فرهنگ و ارشاد اسلامی و نیز صنعت، معدن و تجارت نشستهایی برای استفاده از امکانات آنها در راستای فعالیت بهتر مدارس برگزار می شود.

تگ ها رتبه بندی معلمان رتبه بندی معلمان کشور آموزش و پرورش

پر بازدیدترین علمی فرهنگی

خبرنامه - شبکه های اجتماعی