پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran
کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 1400 نتایج ارشد 1400 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 1400 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 1400 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / دانشجويان خارجی          17 اسفند 1395 - 07 March 2017


دانشجویان خارجی سفیران فرهنگی ایران باشند

دبیر ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی گفت: دانشجویان خارجی که در ایران اقامت دارند با فرهنگ، زبان و تاریخ ما آشنا شوند و در آینده سفرای کشور ایران در کشورهای خودشان باشند.

به گزارش پرتال دانشگاهی و به نقل از خبرگزاری مهر کمال خرازی در مراسم روز بین الملل دانشگاه علوم پزشکی تهران با اشاره به پیشینه دیرینه ایران در علوم پزشکی، گفت: پزشکی از حدود ۸۰۰ سال پیش در کشور ما قدمت دارد. در زمان ابن سینا و الاهوازی که دانشمندان بزرگی در حوزه علوم پزشکی بودند دانشجویان و دانش پژوهان برای آموختن علم پزشکی به ایران می آمدند.

رئیس شورای راهبردی روابط خارجی خاطرنشان کرد: دانشگاه علوم پزشکی تهران یکی از بزرگترین دانشگاه های علوم پزشکی در ایران و خاورمیانه است و امیدواریم دانشجویان خارجی که در ایران اقامت دارند با فرهنگ، زبان و تاریخ ما آشنا شوند و در آینده سفرای کشور ایران در کشورهای خودشان باشند.

خرازی با اشاره به پیشرفت علوم شناختی در ایران گفت: در کشور ما تلاش های مختلفی برای توسعه علوم و فناوری های شناختی صورت گرفته و شورایی نیز در این زمینه تشکیل شده است تا بتوانیم این علوم را در دانشگاه ها و دانشکده‌های پزشکی گسترش دهیم.

وی با اشاره به تحولات جدید در علوم مغز و علوم شناختی گفت: تکنولوژی های جدید در اختیار دانشمندان قرار گرفته که می توانند نقشه مغز را با آن ترسیم کنند که این حوزه جدیدی از مطالعات جهان است که سرمایه گذاری های وسیعی نیز در این حوزه صورت گرفته است. با ترسیم نقشه مغز چشم انداز جدیدی خصوصا در درمان اختلالات ذهنی به وجود آورده است.جدیدترین اخبار دانشگاهی - استخدامی و کنفرانس های علمی را در پرتال دانشگاهی مشاهده کنید. 
با عضویت در خبرنامه های تخصصی ، اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید . 
کانال تلگرام پرتال دانشگاهی را  به نشانی https://telegram.me/unpir دنبال کنید.

پر بازدیدترین دانشجويان خارجی

خبرنامه - شبکه های اجتماعی