پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 95 نتایج ارشد 95 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 95 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 95 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / گزارش روز          29 تیر 1390 - 20 July 2011

در این دانشگاه اهانت به ائمه آزاد است + تصاویر
در حالی که همواره فضای سیاسی دانشگاههای پایتخت و یا دیگر شهرهای بزرگ کشور زیر ذره بین مسئولین، خبرگزاری ها و سایت های خبری کشوری قرار دارد، مواردی در دانشگاههای شهرهای دور از مرکز اتفاق می افتد که در نوع خود عجیب است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان، با وجود انتشار خبر اخراج 12 دانشجوی حزب الهی در دانشگاه خلیج فارس بوشهر، خبرنامه دانشجویان ایران، متوجه حضور یک جریان منحرف و تندرو دانشجویی در آن دانشگاه تحت عنوان انجمن اسلامی دانشجویان شد.

این تشکل که با اصلاح طلبان استان بوشهر ارتباط فوق العاده علنی و نزدیکی دارد نه تنها در نشریه و سایت خود، اهانت های متعدد و صریحی به حضرت امام(ره)، مقام معظم رهبری، آیت ا... مصباح و مسئولین ارشد کشور روا داشته، بلکه پا را فراتر نهاده و در آرامش کامل، مسائل اعتقادی و دینی انحرافی خود را در سطح دانشگاه مطرح می کند.

بر اساس این گزارش نشریه این تشکل در حالی که دانشگاه در شور و حال عزاداری برای سید و سالار شهیدان بود با ارائه مقاله ای، مطالب موهنی را پیرامون شعائر مذهبی و سینه زنی مطرح کرده و در شماره 46 خود نوشته بود: «(عزاداری امام حسین) تحقیر است.»

unp

(مداراشماره 46 مقاله کربلا انقلاب یا فاجعه)
تقابل بین ایرانیت و اسلامیت و متضاد دانستن آن بارها در این نشریه مطرح شده تاجائیکه در شماره 47 این نشریه آمده است: "واقعا وقتی یک ایرانی اصیل متوجه میشود که ایرانی 14 قرن پیش چه بود و چه هست چه طور می تواند ساکت بنشیند، چرا مردم را به بهانه معنویات گوشه نشین می کنند.»
کربلا

(مدارا شماره47)
فاشیستی و استالینیستی خواندن نظام جمهوری اسلامی یکی دیگر از اهانت هایی است که این نشریه در کمال راحتی نشر می دهد:


(مدارا39)

ضمیمه فرهنگ وهنر شماره 52 این نشریه حتی پا را فراتر گذاشته و خواننده زن لس آنجلسی به عنوان «چهره هفته» معرفی می کند.


(مدارا52 ضمیمه فرهنگ وهنر)

این افراد با برگزاری جلساتی هفتگی با عنوان "کافه کتاب" که در آن کتابهای سروش، کدیور معرفی و ترویج می شود، سعی در یارگیری در دانشگاه دارد.
گفتنی است یکی از دلایل تجمع دانشجویان دانشگاه خلیج فارس اعتراض به مواردی همچون احکام انضباطی و حرکات یک بام و دو هوای حراست دانشگاه و برخورد غیر قاطعانه با عناصر اصلاح طلب و ضد انقلاب و از سوی دیگر پرونده سازی برای دانشجویان انقلابی بوده است.
این انجمن در ماهها قبل از انتخابات سال 88 به طور گسترده موضوع تقلب در انتخابات را مطرح کرده و بارها بر آن پای فشرد. حدود دو ماه پیش نیز به راحتی و آسودگی خاطر احتمال تقلب در انتخابات آینده مجلس شورای اسلامی را در نشریه خود مطرح کرد.

تگ ها دانشگاه اهانت به ائمه آزاد

پر بازدیدترین گزارش روز

موسسه پژوهش MBA
ترجمه تخصصی دانشگاهی
مقاله نویسی ISI

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت