پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 95 نتایج ارشد 95 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 95 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 95 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / گزارش روز          01 خرداد 1391 - 21 May 2012جلسه وزیر علوم و استاندار البرز برای حل اختلاف زمین های دانشگاه

پرتال دانشگاهی به نقل از خبرگزاری مهر:رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی البرز از برگزاری جلسه ای با حضور وزیر علوم و استاندار کرج برای حل اختلاف زمین های دانشگاه خبر داد و گفت: در این جلسه قرار است مسئله اراضی پردیس کرج دانشگاه هنر خاتمه یابد.

محمد حسن ناصری درباره آخرین اقدامات انجام گرفته در رابطه با اراضی پردیس کرج دانشگاه هنر و اختلاف با دانشگاه علوم پزشکی البرز در این زمینه گفت: مقرر شده است با حکم دادستان عمومی انقلاب کرج، اموال به دولت بازگشت داده شده و فنس کشی‌های تخریب شده دوباره در این زمین ساخته شود.
وی با بیان اینکه این حکم دادستانی بوده و لازم الاجراست، خاطر نشان کرد: در این نامه تاکید شده استاندار و نمایندگانشان امروز دوشنبه جلسه‌ای با حضور دکتر دانشجو وزیر علوم تحقیقات و فناوری ترتیب دهند تا این مساله خاتمه یابد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی البرز گفت: من فکر می‌کنم برای دانشگاه هنرسوءتفاهم شده است شاید تصورشان این بوده که ما می خواهیم به ساختمان هایشان تعرض کنیم که خدا آن روز نیاورد.

وی ادامه داد: این زمین‌ها بیابان است. 200 هکتار بوده و اکنون 136 یا 135 هکتار از آن باقی مانده است، استان و استانداری خود در این زمینه تصمیم می گیرند و خود آنها به ما نامه دادند.

دانشگاه علوم پزشکی البرز مدعی است که براساس صورت جلسه رسمی 28 اسفند 90 این زمین ها برای ساخت پردیس علوم پزشکی البرز به صورت رسمی به آنها واگذار شده و مصوب سفرهای استانی بوده و باید پردیس علوم پزشکی البرز تا سال 93 در این زمین ها احداث شود و سازکارقانونی آن هم انجام شده است.

این درحالی است که مسئولان پردیس کرج دانشگاه هنر این مسئله را تایید نمی کنند بنابراین دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی البرز چند روز گذشته وارد زمین مذکور شده و اقدام به دیوار و فنس کشی کرده است که حراست دانشگاه هنر مانع شده و فنس ها را از بین برده و زمین در اختیار دانشگاه هنر قرار گفته است.

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی البرز و پردیس کرج دانشگاه هنر سال هاست که بر سر زمین این دانشگاه، اختلافات ملکی دارند که هنوز این مسئله حل نشده است.
تگ ها وزیر علوم استاندار البرز حل اختلاف زمین های دانشگاه

پر بازدیدترین گزارش روز

موسسه پژوهش MBA
ترجمه تخصصی دانشگاهی
موسسه پژوهش مدیریت
مقاله نویسی ISI

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت