پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 95 نتایج ارشد 95 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 95 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 95 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / گزارش روز          26 آبان 1391 - 16 November 2012


ترس دانشجویان از لقب "دلقک پر صدا" در کلاس درس !


چیزی که اغلب دانشجویان از آن بی‌خبرند این است که ایجاد صدا یک ضرورت در زندگی است. امروزه تاکید بر این است که دانش‌آموزان و دانشجویان پیش از استفاده از فن‌آوری، بیشتر بر روی مهارت‌های ارتباطی و محاوره‌ای تسلط پیدا کنند.

به گزارش ایسنا، این در حالیست که استفاده از تکنولوژی‌هایی مانند ارسال پیامک و ایمیل نیازمند سکوتند و بخصوص زمانیکه دانشجویان با هم سن و سالان خود در تماسند، اهمیت این قواعد گرامری رنگ می‌بازد.

به گزارش پایگاه اینترنتی "هافینگتون پست"، استادان با هدف بالا بردن تمرکز دانشجویان در هنگام تدریس و معطوف کردن مکالمات آنها به کلاس درس، در ابتدای کلاس از دانشجویان می‌خواهند که تلفن‌های همراه خود را کنار بگذارند.

دانشجویان باید بدانند که کلاس درس مکانی است که پرسیدن سوال در آن امری بسیار موجه و پسندیده است. همینطور شرکت کردن در بحث‌ها و پاسخ به سوالاتی که از آنها پرسیده می‌شود نیز امری ضروری است. ضرورت این امر به این خاطر است که نمرات درسی دقیقا وابسته به میزان مشارکت دانشجو در فعالیت‌های کلاسی است.

یکی دیگر از اهمیت‌های این مسئله آن است که افرادی که بیشترین سوالات جذاب را می‌پرسند همیشه در همه جا پیشرو هستند. آنها می‌دانند اگر سوالات مناسبی بپرسند می‌توانند به راحتی بحث را به دست بگیرند. این مسئله به آنها کمک می‌کند همیشه در چشم باشند. همینطور آنها به دلیل اینکه توجه و دقت خوبی در کلاس دارند و همینطور در منزل تکالیف خود را انجام می‌دهند، می‌توانند به سوالات اساسی پاسخ دهند.

دانشجویانی که در دانشگاه‌ها سوال می‌پرسند، تقاضای کمک می‌کنند و یا در درس خود از استادان و رییس دانشکده کمک می‌گیرند، افرادی هستند که در ذکاوت، کنجکاوی و سایر تمایلات، اعتماد دیگران را جلب می‌کنند.

آنچه که شما دوست ندارید باشید یکی از این دو حالت است. یا اینکه "مرد نامرئی نباشید" و یا اینکه "دلقک پر صدا" خطاب شوید. آنچه از شما توقع می‌رود این است: یک دانشجوی متفکر، کنجکاو و مسوولیت‌پذیر باشید.

در پایان شما می‌توانید خود را در مسیری ببینید که هرگز نمی‌توانستید این مسیر را در عالم "سکوت" متصور شوید.

تگ ها ترس دانشجویان دلقک پر صد کلاس درس

پر بازدیدترین گزارش روز

موسسه پژوهش MBA
ترجمه تخصصی دانشگاهی
موسسه پژوهش مدیریت

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت