پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 95 نتایج ارشد 95 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 95 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 95 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / گزارش روز          07 اردیبهشت 1392 - 27 April 2013
ورود استاد دانشگاه شریف به کشور پس از 16ماه بازداشت در آمریکا

هواپیمای استاد بازداشت شده دانشگاه صنعتی شریف در فرودگاه بین المللی امام خمینی بر زمین نشست و دکتر عطاردی بعد از 16 ماه بازداشت در آمریکا به کشور بازگشت.

پرتال دانشگاهی به نقل از گزارش خبرنگار مهر، دکتر مجتبی عطاردی استاد نیتروالکترونیک دانشگاه صنعتی شریف که حدود یکسال و نیم گذشته به کشور آمریکا سفر کرده بود و در آنجا به جرم حمل تجهیزات آزمایشگاهی بازداشت شده بود، صبح امروز در میان استقبال خانواده، اعضای هیات علمی دانشگاه شریف، معاون پژوهشی وزارت علوم و جمعی از دانشجویان دانشگاه تبرئه شد و به کشور بازگشت.

دکتر محمد مهدی - مسیح نژاد معاون پژوهشی وزارت علوم و تحقیقات و فناوری گفت: دکتر عطاردی استاد برجسته فنی و مهندسی دانشگاه صعنتی شریف است که علاوه بر تولید علمی و تربیت دانشجویان تخصیلات تکمیلی از کسانی بود که علم را در عمل به کار گرفت و در این زمینه نیز از توانایی های داخل و خارج از کشور استفاده کرد.

وی ادامه داد: دکتر عطاردی در حوزه کاربردی ید طولایی داشت و کارآفرین بود و به دنبال میزنشینی و تاسیس شرکت این حرف ها نبود.

معاون پژوهشی وزارت علوم تحقیقات و فناوری خاطرنشان کرد: دکتر عطاردی الگو و مظهر پیشرفت ملت ایران است و برخوردی که اسکتبار با این محقق و محققان صورت داد، نشان می دهد که می خواهد در بین اساتید رعب و وحشت و در فعالیت جامعه علمی اختلال ایجاد کند. اما این کار  نتیجه عکس داشت چرا که در این مدت حجم فعالیت های کاربردی در داخل کشور بسیار توسعه یافته است.

دکتر مسیح نژاد اضافه کرد: آزادی دکتر عطاردی نشان داد که اتهاماتی که به وی وارد کرده اند، اتهامات واهی بود و مورد پسند جامعه بشریت قرار نگرفت.

تگ ها ورود استاد دانشگاه شریف به کشور استاد دانشگاه بازداشت استاد دانشگاه شریف در امریکا

پر بازدیدترین گزارش روز

موسسه پژوهش MBA
ترجمه تخصصی دانشگاهی
موسسه پژوهش مدیریت

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت