پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 95 نتایج ارشد 95 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 95 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 95 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / گزارش روز          29 خرداد 1392 - 19 June 2013


غیرممکن شدن تجمیع دانشگاه خواجه نصیر
رئیس دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی گفت: دیگر بحث تجمیع دانشگاه به صورت یکپارچه غیرممکن خواهد بود، آنچه که در حال حاضر مد نظرما است این است که به سمت تجمیع پردیسی حرکت کنیم.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از دکتر مجید قاسمی درگفتگو با خبرنگار مهر درباره آخرین اقدامات در خصوص طرح توسعه دانشگاه خواجه نصیر گفت: طرح تجمیع دانشکده‌های تازه تاسیس و برخی از دانشکده های قدیمی اواسط تیرماه در هیات امنا مطرح می شود و در صورت تایید تمام دانشکده های تازه تاسیس و برخی از دانشکده های دیگر به غیر از مکانیک، برق و عمران مابقی در پردیس شهید رضایی نژاد تجمیع می شوند.

وی درباره افتتاح پردیس شهید رضایی نژاد هم گفت: افتتاح پردیس شهید رضایی نژاد بعد از عید فطر خواهد بود.

رئیس دانشگاه خواجه نصیر در پاسخ به این سئوال که آیا این دانشگاه هم مانند دانشگاه شهیدبهشتی قصد تجمیع با دانشگاه دیگری را ندارد، گفت: طرح تجمیع دانشگاه شهیدبهشتی و دانشگاه شهید عباسپور را باید از نگاه دیگر عنوان کرد.

وی ادامه داد: معضلی که دانشگاه خواجه نصیر دارد، در دانشگاه شهید بهشتی در حال ایجاد شدن است، دانشگاه خواجه نصیر به دنبال این بود که تمام دانشگاه را از پراکندگی خارج کرده و در یک محل تجمیع کند، اما ظاهرا دانشگاه شهید بهشتی به سمتی می رود که پردیس مختلف داشته باشد یک پردیس در اکباتان و یک  پردیس شهید عباسپور در شرق تهران، این را تجمیع نمی نامند این را پردیسی شدن شهید بهشتی می نامند.

قاسمی با بیان اینکه حرکت دانشگاه شهید بهشتی به سمت پردیسی شدن باعث تعجب شده است، تصریح کرد: دلیل این که دانشگاه خواجه نصیر قصد داشت با دانشگاه شهید عباسپور تجمیع شود نزدیک بودن دانشگاه با دانشگاه شهید عباسپور بود چون پردیس عباسپور به پردیس رضایی نژاد نزدیک بود و می توانستند تجمیع شوند.

رئیس دانشگاه خواجه نصیر تاکید کرد: دیگر بحث تجمیع دانشگاه به صورت یکپارچه غیرممکن خواهد بود این مساله را  در هیات امنا دانشگاه هم بیان خواهیم کرد، آنچه که در حال حاضر مد نظرما است این است که به سمت تجمیع پردیسی حرکت کنیم و سه پردیس شهید رضایی نژاد، پردیس ونک و پردیس سید خندان را توسعه دهیم مگر اینکه اتفاق ویژه ای رخ دهد و ما بتوانیم تجمیع را صورت دهیم.

قاسمی افزود: در وزارت علوم مقام عالی وزارت عزمش بر تجمیع دانشگاه خواجه نصیر بود ولی برخی معاونین وی به ویژه یکی از معاونان در انجام نشدن این مساله تلاش کرد تا دانشگاه خواجه نصیر و دانشگاه شهید عباسپور تجمیع نشود. تا زمانی که کل بدنه وزارت علوم با وزیر علوم همراه نشوند مساله تجمیع غیر ممکن خواهد بود.

وی افزود: بالغ بر 80 درصد اساتید دانشگاه خواجه نصیر آمادگی داشتند با دانشگاه شهید عباسپور تجمیع شوند ولی عزم برخی از معاونان وزیر بر تجمیع نبود.

رئیس دانشگاه خواجه نصیر افزود: در آینده اگر عزم دولت جدید بر تجمیع خواجه نصیر بود با تدابیر ویژه این مساله ممکن می شود ولی درحال حاضر برداشت ما این است که تنها راه توسعه دانشگاه خواجه نصیر توسعه سه پردیس آن است.

تگ ها تجمیع دانشگاه خواجه نصیر نتیجه تجمیع دانشگاه خواجه نصیر

پر بازدیدترین گزارش روز

موسسه پژوهش MBA
ترجمه تخصصی دانشگاهی
مقاله نویسی ISI

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت