پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 95 نتایج ارشد 95 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 95 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 95 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / گزارش روز          20 تیر 1392 - 11 July 2013


مباحث مطرح شده در مراسم سومین دوره طرح ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه علوم پزشکی


نائب رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه علم رفتار انسان را اصلاح می کند گفت: هر قدر علم انسان افزایش یابد، عمل انسان صالح تر می شود.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از مهر حجت الاسلام سید محمدحسن ابوترابی فرد در مراسم سومین دوره طرح ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: مطالبه قرآن از انسان علم است و انسان اجازه ندارد یک قدم بدون علم و دانش بردارد .

وی با بیان اینکه ما در حوزه دین خط قرمز نداریم و خط قرمز دین علم، دانش و برهان است، ادامه داد: آموزه های دین همه در مسیر علم است و یکی از بهترین راه های شناخت اسلام بررسی احکام آن است.

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی به روزه اشاره کرد و افزود: نتیجه روزه که از عبادات استثنایی ما است آراستگی و مجهز شدن به تقو ا است، تقوایی که برای رسیدن به معرفت و علم به کار گرفته می شود.

وی ادامه داد: روزه عبادت الهی، برای افزایش سطح علم انسان است و تقوای انسان را افزایش می دهد و با ایمان و علم صالح است که انسان به قله های کمال دست می یابد .

ابوترابی فرد خاطرنشان کرد: انسان نباید عمرش را جز در راه ایمان و عمل صالح صرف کند و هر لحظه ای که به افزایش ایمان و عمل صالح بگذرد مفید بوده و مابقی لحظه هایی بوده که انسان را از  کمال باز می دارد.

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی؛ پشتوانه عمل صالح را علم عنوان کرد و خطاب به اساتید علوم پزشکی گفت: هر قدر در رشته تحصیلی خود به تخصص بالایی دست یابید ثمره این علم در رفتار شما ظهور می یابد و هر قدر علم انسان افزایش یابد عمل انسان، صالح تر می شود.

وی یادآور شد: علم رفتار انسان را اصلاح می کند این دوره به افرادی که دارای مسئولیت هستند کمک می کند و اساتید با حضور در این دوره ها بر غنای آن افزوده اند. امیدوارم این دوره موجب شناخت عمل صالح و گام برداشتن در جهت آن باشد و خروجی آن عمل صالح باشد.

تگ ها مراسم سومین دوره طرح ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه علوم پزشکی مراسم سومین دوره طرح ضیافت اندیشه مراسم طرح ضیافت

پر بازدیدترین گزارش روز

موسسه پژوهش MBA
ترجمه تخصصی دانشگاهی
مقاله نویسی ISI

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت