پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 95 نتایج ارشد 95 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 95 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 95 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / گزارش روز          11 شهریور 1392 - 02 September 2013


احمدی‌ نژاد به دانشگاه تربیت مدرس نیامد و علت لغو برنامه

به گزارش پرتال دانشگاهی  به نقل از مهر، علیرضا کریمی دبیر چهاردهمین نشست اتحادیه انجمن اسلامی دانشجویان مستقل کشور در خصوص لغو حضور احمدی نژاد در دانشگاه تربیت مدرس که قرار بود امروز عصر در جمع دانشجویان این دانشگاه حاضر شود گفت: با آقای احمدی نژاد تماس گرفتیم و وی گفت به دلیل شرایط ملتهبی که ایجاد شده و مصاحبه آقای رنجبر (رئیس دانشگاه تربیت مدرس) در دانشگاه حضور پیدا نمی کنم و آقای احمدی نژاد می خواهد فضای کشور در شرایط فعلی در حالت آرامش به سر ببرد.

وی گفت: احمدی نژاد تاکید کرده است که احتمال دارد حرفی زده شود و از این حرفها سوءاستفاده رسانه ای شود بنابراین در دانشگاه حضور نمی یابم.

دبیر چهاردهمین نشست اتحادیه انجمن اسلامی دانشجویان مستقل کشور در پاسخ به سئوال خبرنگار مهر مبنی بر اینکه این دعواهای رسانه ای چه بوده و جزئیات آن را شرح دهید گفت: این ماجرا به اسفندماه سال گذشته بر می گردد . احمدی نژاد در اسفند امسال صحبت هایی کرده بود و در نامه ای از وزیر علوم خواسته بود روسای چند دانشگاه را عزل کند که یکی از آنها آقای رنجبر بود که بدنبال آن کدروت هایی بین احمدی نژاد و رنجبر ایجاد شده است.

کریمی افزود: بعد از آن نیز پس از صحبت هایی که در ارتباط با حضور احمدی نژاد در دانشگاه مطرح شد رنجبر رئیس دانشگاه اعلام کرد که بنده موافق حضور احمدی نژاد در دانشگاه نیستم و مصاحبه ای در این خصوص کردند.

وی با تاکید بر اینکه ما رایزنی هایی کردیم و موافقت رئیس دانشگاه را گرفتیم اظهار داشت: متاسفانه آقای احمدی نژاد گفتند که امکان دارد فضای رسانه ای مخدوش شود بنابراین از حضور در دانشگاه امتناع کردند.

کریمی در پاسخ به سئوال دیگر که آیا امکان حضور احمدی نژاد در دانشگاه تربیت مدرس در آینده نزدیک وجود دارد گفت: آقای احمدی نژاد به ما گفته است که یک نشست از ما طلب دارید.

به گزارش مهر طبق برنامه اعلام شده از سوی اتحادیه انجمن اسلامی دانشجویان مستقل کشور قرار بود احمدی نژاد عصر امروز با حضور در دانشگاه تربیت مدرس و سخنرانی در خصوص عملکرد دولت نهم و دهم پاسخگوی سئوالات دانشجویان باشد.

تگ ها سخنرانی احمدی‌ نژاد دانشگاه تربیت مدرس اتحادیه انجمن اسلامی دانشجویان

پر بازدیدترین گزارش روز

موسسه پژوهش MBA
ترجمه تخصصی دانشگاهی
مقاله نویسی ISI

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت