پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 95 نتایج ارشد 95 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 95 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 95 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / گزارش روز          27 شهریور 1392 - 18 September 2013


برنامه کلاسی وزرای احمدی نژاد در دانشگاهاحمدی نژاد به همراه سه تن از وزرایش هیأت علمی دانشگاه علم و صنعت هستند که این ترم در این دانشگاه، تدریس می کنند.
به گزارش خبرنگار مهر، کامران دانشجو - وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، عبدالرضا شیخ الاسلامی - وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی، مهدی غضنفری - وزیر صنعت، معدن و تجارت به همراه محمود احمدی نژاد عضو هیأت علمی دانشگاه علم و صنعت به شمار می آیند که هر چهار نفرشان بعد از پایان کارشان در دولت دهم، سال تحصیلی جدید را در دانشگاه علم و صنعت می گذرانند.

پیگیریهای خبرنگار مهر نشان می دهد که محمود احمدی نژاد بر اساس برنامه زمانی اعلام شده روزهای شنبه و سه شنبه از ساعت 10 تا 12 ایمنی در ترافیک را برای مقاطع ارشد و دکتری باید تدریس کند اما وی این درس را به طور مشترک با یک استاد دیگر انتخاب کرده و ممکن است خودش در کلاس درس حاضر نشود.

از درسی که کامران دانشجو در ترم جدید به دانشجویانش می دهد، اطلاعاتی در دست نیست اما وی در نیمسال گذشته روش عکس و محدود یک را درس می داد.

کامران دانشجو روزهای دوشنبه بین ساعات 4 تا 7 عصر در دانشگاه علم و صنعت به تدریس دانشجویان دکتری می پردازد.

عبدالرضا شیخ الاسلام که در دولت دهم توسط مجلس از سمت وزارت کار برکنار شد، روزهای دوشنبه ساعت 8 تا 10 صبح و چهارشنبه 3 تا 5 عصر را به دانشجویان ارشد و دکتری درس می دهد.

شیخ الاسلام در مقطع ارشد حمل و نقل هوایی و تحقیق در عملیات و در مقطع دکتری ترابری هوایی را درس می دهد.

اطلاعاتی از مواد درسی غضنفری در دست نیست، وی این ترم را روزهای سه شنبه ساعت 8 تا 10 صبح در دانشگاه علم و صنعت به تدریس دانشجویان دکتری می پردازد.

به گزارش مهر، احمدی نژاد و شیخ الاسلامی در دانشکده مهندسی عمران، دانشجو در دانشکده مهندسی مکانیک و غضنفری در دانشکده مهندسی صنایع تدریس می کنند.

حمید بهبهانی - وزیر سابق راه و شهرسازی، حسن زیاری - رئیس دانشگاه پیام نور، علیرضا علی احمدی - رئیس اسبق دانشگاه پیام نور و وزیر اسبق آموزش و پرورش، عباس طائب - مشاور کامران دانشجو در وزارت علوم و محمد سلیمانی نیز عضو هیأت علمی دانشگاه علم و صنعت هستند.


تگ ها برنامه کلاسی وزرای احمدی نژاد در دانشگاه

پر بازدیدترین گزارش روز

موسسه پژوهش MBA
ترجمه تخصصی دانشگاهی
موسسه پژوهش مدیریت
مقاله نویسی ISI

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت