پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 95 نتایج ارشد 95 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 95 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 95 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / گزارش روز          02 مهر 1392 - 24 September 2013رونمایی از کتاب باقر لاریجانی در مراسم تودیع معارفهمراسم تکریم و معارفه روسای دانشگاه علوم پزشکی تهران امروز با حضور وزیر بهداشت، معاونان و اساتید دانشگاه در محل ساختمان مرکزی این دانشگاه برگزار شد و با حواشی همراه بود.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از خبرنگار مهر، مراسم تودیع و معارفه رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران که از سوی وزارت بهداشت با عنوان "تکریم و معارفه" برگزار می شود، با استقبال بسیار زیادی از سوی اساتید و کارکنان مواجه شده بود و مدعوین در زمان حضور دکتر منصوری بر روی سن به صورت ایستاده وی را مورد تشویق قرار دادند.

دکتر محمدرضا منصوری رئیس سابق دانشگاه علوم پزشکی تهران در دی ماه 91 و پس از حاشیه های بسیار برکناری مرضیه وحیددستجردی از وزارت بهداشت و استعفای باقر لاریجانی از ریاست دانشگاه، از طرف محمدحسن طریقت منفرد به سمت سرپرست دانشگاه علوم پزشکی منصوب شده بود و به دلیل شرایط ویژه ای که در آن زمان بر دانشگاه حاکم شد، امروز مورد تقدیر تمامی حاضرین مبنی بر قبول این مسئولیت در آن موقعیت قرار گرفت.

دکتر منصوری در سال های پیش از انقلاب به دلیل فعالیت های سیاسی و انقلابی از سوی ساواک دستگیر و تحت شکنجه قرار گرفت. در این مراسم کلیپی از حضور دکتر منصوری در موزه عبرت پخش شد که وی با اشاره به شکنجه هایی که در آن زمان بر وی اعمال شده بود در غرفه هایی که زندان را بازسازی کرده بودند حضور می یافت و آنها را تشریح می کرد.

دکتر لاریجانی که کناره گیری اش از ریاست دانشگاه علوم پزشکی تهران با حاشیه های بسیاری همراه بود در زمان سخنرانی خود گفت: یکی از کارهای سختی که دکتر هاشمی در پیش دارد همین عوض و بدل کردن امور عالم است اما به هر حال مجبورن!

دکتر لاریجانی در حین سخنرانی خود از کتاب اش با عنوان "راهی به سوی آینده " گزارش تحول یک دهه اخیر دانشگاه رونمایی کرد و یک نسخه آن را به دکتر جعفریان و یک نسخه هم برای تورق به وزیر بهداشت داد.

دکتر منصوری در زمان صحبت اش درباره ثبات مدیریتی دانشگاه گفت: امیدوارم که دکتر جعفریان 8  سال مدیر بماند. این جمله دکتر منصوری با واکنش جعفریان مواجه شد و به مزاح گفت من قرارم با دکتر هاشمی 4 سال بوده اگر شما لطف کنید تخفیف بدید فعلا 4 سال در خدمت باشیم.

جوانی دکتر جعفریان که متولد 1346 است سوژه صحبت های وزیر بهداشت و خودش شد و یادآوری کرد من هر دلیلی که می خواستم بیاورم که مسئولیت را نپذیرم دکتر هاشمی قبول نکرد و گفتم من جوان هستم اما دوستان گفتند من از روسای پیشین غیر از دکتر منصوری در زمان قبول مسئولیت پیرتر هستم.

اهدای هدایایی از سوی هیات رئیسه و دانشکده های مختلف به دکتر منصوری بخش دیگری از حاشیه های این مراسم بود.

تگ ها کتاب باقر لاریجانی رونمایی از کتاب باقرلاریجانی مشخصات کتاب باقر لاریجانی

پر بازدیدترین گزارش روز

موسسه پژوهش MBA
ترجمه تخصصی دانشگاهی
مقاله نویسی ISI

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت