پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 97 نتایج ارشد 97 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 97 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 97 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / گزارش روز          29 فروردین 1393 - 18 April 2014


اراذل و اوباش معدود دانشگاه امیرکبیر از کجا تغذیه می‌شوند؟


25 فرودین مراسم جشن هسته ای در دانشگاه امیرکبیر برگزار شد. این برنامه البته با حاشیه هایی نیز همراه بود؛ حاشیه هایی که تداعی گر اغتشاشات فتنه 88، وقایع انتشار نشریات موهن در اردیبهشت 87 و اغتشاشات مراسم های نقد دانشگاه آزاد در سال های گذشته بود.
پایگاه خبری تحلیلی هم اندیشی:قابل پیش بینی بود که در مراسمی که دانشجویان برای روز ملی فناوری هسته ای تدارک دیده بودند، عده ای بخواهند با جار و جنجال فضای این برنامه دانشجویی را ملتهب سازند.

در این برنامه، عده ای در بین دانشجویان به قصد ایجاد التهاب و متشنج کردن فضای دانشجویی حاکم بر تالار برنامه، در زمان سخنرانی سخنران ها در میان دانشجویان همهمه به راه انداخته و شعارهای مختلفی را ایراد نمودند تا بتوانند بخشی از جمعیت را همراه با خود نمایند.

لازم به ذکر است که پدر شهید احمدی روشن و فریدون عباسی، رئیس سابق سازمان انرژی اتمی و سعید جلیلی از میهمانان این جشن در دانشگاه پلی تکنیک امیرکبیر بودند.

با ورود جلیلی به سالن مراسم، تعدادی از دانشجویان فریاد «صل علی محمد یاور رهبر آمد» سر دادند که همزمان با این شعار دسته دیگری از دانشجویان در سالن فریاد «روحانی-روحانی حمایتت می‌کنیم» و«سلام بر خاتمی درود بر روحانی» را فریاد می زدند.


از طرفی دانشجویانی فریاد «حرف ما یک کلام مقاومت والسلام» و عده ای دیگر فریاد «رای ما یک کلام نخست وزیر امام» سر می‌دادند.

سخنران اول این مراسم فریدون عباسی بود به دعوت مجری برنامه وی بالای سن قرار گرفت اما همزمان با حضور وی بالای سن عده ای در سالن فریاد «روحانی-روحانی حمایتت می‌کنیم» سر دادند اما فریدون عباسی سخنان خود را در جریان همین شعارها به پایان رساند و از دانشجویان به خاطر این شور و هیجان تقدیر کرد.

در پایان سخنان عباسی نیز تعدادی فریاد «بسیجی واقعی همت بود و باکری» سر دادند.

در ادامه نیز جلیلی در جایگاه قرار گرفت که همزمان با شروع سخنرانی وی عده ای فریاد «سلام بر خاتمی درود بر روحانی»  سر داده و در مقابل نیز دانشجویان فریاد «جلیلی-جلیلی حمایتت می‌کنیم، مرگ بر فتنه گر، مرگ بر اسلام آمریکایی» سر دادند البته در جریان سخنرانی جلیلی عده معدودی که خواسته شان آزادی زندانیان سیاسی و فتنه گر بود«یار دبستانی» می‌خواندند.

وجه مشترک این مراسم همچون مراسم هایی که چندی پیش در آستانه 16 آذر و 9 دی در دانشگاه های تهران و صنعتی شریف برگزار شد این بود که در این مراسم عده معدودی قصد بر هم زدن نظم مراسم را داشتند و با هیاهو همه تلاش خود را برای جنجالی ساختن جشن هسته ای دانشجویان بکار بردند.

این تعداد معدود را در ذیل ببینید.

امیرحسین علی بخشی، ورودی 87 مهندسی عمران است که به علت درگیری در فتنه 88، 2 ترم تعلیق شده است.

وحید دولت آبادی، ورودی 88 مهندسی مکانیک است که در اغتشاشات سال 88، درب دانشگاه را شکست و جالب توجه است که در مناظره‌ای در 16 آذر 91 در همین دانشگاه، صراحتا به این کار خود اعتراف نمود
دیدار تعلیقی ها و افراطی های دانشگاه امیرکبیر با هاشمی رفسنجانی
جنس اعتراض های مراسم سخنرانی جلیلی
پر بازدیدترین گزارش روز

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت

    تندیس جشنواره

    pagerank