پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 97 نتایج ارشد 97 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 97 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 97 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / گزارش روز          31 فروردین 1393 - 20 April 2014


در سفر اخیر روحانی به زاهدان دانشجویان را با تروریست اشتباه گرفته بودند

دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه سیستان و بلوچستان گفت: روحانی بارها گفته‌ است فضای دانشگاه نباید امنیتی شود در حالیکه زمان حضورش در دانشگاه سیستان و بلوچستان فضا طوری امنیتی بود که انگار دانشجویان تروریست هستند.

عیسی جهانشاهی دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه سیستان و بلوچستان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، پیرامون سفر اخیر روحانی به زاهدان گفت: سفر روحانی در حالی در استان سیستان و بلوچستان انجام شد که چند روز پیش از سفر وی به این استان شاهد اتفاقات بسیار ناگواری بالاخص امنیتی کردن فضای دانشگاه بودیم به طوری که دانشگاه با پادگان نظامی فرق خاصی نداشت.

جهانشاهی ادامه داد: از یک هفته قبل که زمزمه‌هایی مبنی بر حضور روحانی در استان و دانشگاه شنیده می‌شد شاهد عبور و مرور خودروهای نظامی بودیم و هر چه به زمان سفر ایشان نزدیک‌تر می‌شدیم شاهد امنیتی‌تر شدن فضای دانشگاه با کشیدن فنس و حضور تک تیراندازها و ورود سلاح‌های سبک و نیمه سنگین مثل دوشکا در دانشگاه بودیم.

وی تصریح کرد: فضا آنقدر امنیتی شده بود که نمازگزاران برای رفتن به مسجد و برپایی نماز با مشکل روبرو بودند به طوری که هنگام نماز مغرب و عشا و همزمان با حضور روحانی در دانشگاه متاسفانه، این اتفاق به عینیت پیوست و از ورود امام جماعت مسجد و نمازگزاران به مسجد جلوگیری شد و این اتفاق باعث شد که نمازگزاران نماز را بیرون از مسجد و روی سنگ‌فرش بجای آورند.

دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه سیستان و بلوچستان اظهار داشت: سوال اینجاست که با توجه به این که خود روحانی گفته بود فضای دانشگاه نباید فضای امنیتی شود و ما نیازی به امنیتی شدن فضای دانشگاه نداریم چرا دانشگاه سیستان و بلوچستان را پادگان نظامی کرده‌اند؟ مگر این دانشجوها تروریست هستند؟ این‌ها فرزندان این آب و خاک هستند، این‌ها احمدی روشن‌ها هستند و فردای نظام در دست این دانشجوهاست.

جهانشاهی در ادامه تاکید کرد: بعد از این موضوع زمانی که روحانی به دانشگاه آمد، قرار بود که با نمایندگان تشکل‌های سیاسی، فرهنگی و اجتماعی دیدار داشته باشد که در آخرین لحظات خبر دادند که شما اجازه ورود به سالن را ندارید، مگر این‌ تشکل‌ها اغتشاش‌گر بودند که اجازه ورود به سالن به آنها داده نشد؟

وی در خاتمه خطاب به روحانی اضافه کرد: آیا توقع بزرگی بود چند ساعتی از حضورتان در دانشگاه را به قشری که همیشه شما و تمام مسئولین، آنها را قشر فرهیخته و از نخبگان جامعه و سرمایه‌های نظام می‌خوانید اختصاص می‌دادید و به حرف دل این دانشجوها که فقط از سر دلسوزی و برای اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است، گوش می‌دادید.پر بازدیدترین گزارش روز

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت

    تندیس جشنواره

    pagerank