پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 95 نتایج ارشد 95 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 95 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 95 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba


واحد بين الملل دانشگاه شيراز در دوره هاي آموزشي، دانشجوي کارشناسي ارشد در 57 رشته -گرايش براي نيمسال نخست 91 – 90 پذيرش مي کند.

به گزارش خبرنگار مهر، داوطلبان شرکت در اين دوره مي بايست گواهي معتبر پايان دوره کارشناسي که مورد تاييد وزارت علوم است، به همراه داشته و همچنين مدرک کارشناسي متقاضيان با رشته ثبت نامي مرتبط باشد.

اين دانشگاه، مدرک معادل جهت ثبت نام در واحد بين الملل دانشگاه شيراز را قابل قبول نمي داند.

دانشجوياني که نيمسال آخر دوره کارشناسي خود را مي گذرانند بايد از دانشگاه محل تحصيل خود گواهي مبني بر فراغت از تحصيل تا 31 شهريورماه 90 ارائه دهند.

در صورتي که داوطلب جز نفرات اول تا سوم دوره کارشناسي است، ارائه گواهي رتبه ممتازي و يا در صورت داشتن فعاليت هاي علمي، پژوهشي، مدرک مربوطه را تحويل دهد.

داوطلب چنانچه تمايل به ثبت نام در بيش از يک رشته را دارد مي بايست به ازاي هر رشته يا گرايش مبلغ ذکر شده را به طور جداگانه واريز کند.

متقاضيان پس از ارسال موفق مدارک و ثبت نام اوليه، از طريق کد رهگيري که در اختيار آنان قرار داده مي شود ظرف مدت دو روز کاري (شنبه تا چهارشنبه) از صحت ارسال مدارک خود که توسط کارشناسان واحد بين المللي بررسي شده است، اطمينان حاصل کنند.

در صورت هر گونه نقص در ارسال مدارک، مورد توسط سيستم به آنان تذکر داده مي شود تا داوطلب نسبت به ثبت نام مجدد اقدام کند.

پذيرش در مقطع کارشناسي ارشد در دو مرحله صورت مي پذيرد. پس از اتمام دوره ثبت نام، در مرحله نخست، بخش يا گروه علمي مربوطه بر اساس بررسي مدارک وصول شده از داوطلبان، با در نظر گرفتن معدل کل دوره کارشناسي، دانشگاه محل تحصيل، سوابق آموزشي و پژوهشي، داوطلبان را اولويت بندي کرده و در مرحله دوم بر اساس اين موارد تا چهار برابر ظرفيت دعوت به مصاحبه مي شوند.

چنانچه در هر مرحله از پذيرش تعداد داوطلبان و يا پذيرفته شدگان هر رشته گرايش کمتر از پنج نفر باشد، آن رشته - گرايش تشکيل نمي شود و مبلغ واريزي برگشت داده مي شود.

جدول شهريه هاي دوره کارشناسي ارشد پرديس دانشگاه شيراز
ردیف نوع شهریه میزان شهریه (ریال)
1 شهریه ثابت هر نیمسال تحصیلی(بدون تغییر تا پایان دوره) 12.600.000
2 شهریه متغیر هر واحد درسی نظری 2.510.000
3 شهریه متغیر هر واحد درسی آزمایشگاهی 5.000.000
4 شهریه متغیر هر واحد درسی عملی 3.270.000
5

شهریه متغیر هر واحد درس رساله

3.770.000هزينه هاي مربوط به رساله (Bench Fee) در صورت تجربي بودن پروژه بر حسب اعلام بخش هاي مربوط به در ابتداي نيمسال سوم از دانشجو دريافت مي شود که اين هزينه بر حسب رشته از 10.000.000 تا 20.000.000 ريال متغير است و شهريه متغير هر سال 10 درصد افزايش مي يابد.

شرايط آزمون معافي

از پذيرفته شدگان در بدو ورود امتحان معافي زبان گرفته مي شود و در صورتي که معاف نشوند ملزم به شرکت و قبولي در امتحانات معافي بعد از آن مي شوند که لازم است قبل از دفاع از پايان نامه معاف شوند.

پذيرفته شدگان در صورت نياز، با پيشنهاد گروه علمي مربوطه موظف به گذراندن دروس پيش نياز هستند.

داوطلبان مي بايست مدارک لازم را به صورت فايل هاي jpg اسکن و ضمن پر کردن فرم ثبت نام به آن پيوست کرده و حداکثر تا 31 مرداد از طريق سايت اينترنتي ارسال کنند.

داوطلباني که ثبت نام مي کنند، پس از اطمينان از اينکه مدارک آنها به بخش ارسال شده است، مي بايست در اقدام بعدي حداکثر 3 روز قبل از تاريخ مصاحبه به سايت مراجعه کرده تا از اسامي داوطلبان دعوت به مصاحبه شده (مخصوص رشته هايي که آزمون کتبي ندارند) و مکان و زمان دقيق مصاحبه مطلع شوند.

اعلام قطعي نتايج از طريق سايت www.shirazu.ac.ir/suid اعلام مي شود.

تگ ها پذيرش دانشجوي کارشناسي ارشد در پرديس بين الملل دانشگاه شيراز
موسسه پژوهش MBA
ترجمه تخصصی دانشگاهی
مقاله نویسی ISI

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت