پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 95 نتایج ارشد 95 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 95 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 95 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba


شروط ایجاد پردیس پولی در دانشگاهها و دانشگاههای مادر اولویت دارند


معاون آموزشی وزارت علوم با اشاره به ایجاد پردیس های خودگردان (پولی) در دانشگاهها گفت: مجوز این پردیس ها از سوی شورای گسترش و پس از تحقق 3شرط اصلی به دانشگاه ها داده شده و در درجه اول پردیس ها در دانشگاه های بزرگ راه اندازی می شود.

پرتال دانشگاهی به نقل از دکتر حسین نادری منش در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: مجوز قانونی ایجاد پردیس های خودگردان در برنامه پنجم آمده است و ما بر اساس قانون برنامه پنجم با یک شیب ملایم در این زمینه عمل می کنیم.

وی افزود: در قانون برنامه نیامده است ما به چه دانشگاه هایی مجوز دهیم اما هر دانشگاهی که درخواست کرد، ما شورای گسترش را مسئول تعیین و بررسی شرایط دانشگاه قرار داده ایم.

نادری منش اظهار داشت: دانشگاهی که می خواهد پردیس خودگردان برای رشته ای داشته باشد باید پیش از این آن رشته را در سیستم پذیرش رایگان خود داشته باشد. آن رشته از کیفیت لازم برخوردار باشد و بیش از یک دوره هم در آن دانشجو پذیرفته باشد. طبیعتا رعایت می کنیم که این ها بدون ضابطه نباشد و مشکل خاصی هم تاکنون نداشته ایم.

معاون وزیر علوم یادآور شد: شورای گسترش بررسی کیفی را انجام می دهد و با توجه به متقاضیان فراوان، اولویت اول با راه اندازی این پردیس ها در دانشگاه های بزرگ و مادر استان است و در دانشگاه های دیگر یک مقدار با تامل بیشتری صورت می گیرد، مگر اینکه شرایط اش را داشته باشند.

وی درباره ارزیابی کیفی این دوره ها و پردیس ها گفت: طبیعی است مرکز نظارت و ارزیابی به صورت ملی و استانی دانشگاه ها را ارزیابی می کند و گزارش می دهد و ما نیز بر اساس آن گزارش عمل می کنیم.
تگ ها دانشگاه بین المللی پردیس دانشگاهی دانشگاه
موسسه پژوهش MBA
ترجمه تخصصی دانشگاهی
مقاله نویسی ISI

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت