پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran
کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 1400 نتایج ارشد 1400 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 1400 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 1400 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba


تفاهم‌نامه همکاری‌های مشترک دانشگاه‌های علوم پزشکی تهران و تکنیکال برلین منعقد شد.

به گزارش پرتال دانشگاهی به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه‌ علوم پزشکی تهران، دکتر رامین کردی، معاون بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی تهران از امضاء تفاهم‌نامه همکاری با دانشگاه تکنیکال برلین و دپارتمان مدیریت و اقتصاد سلامت این دانشگاه در حاشیه دهمین اجلاس مجمع جهانی سلامت خبر داد.

معاون بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی تهران با اعلام این خبر گفت: این تفاهم‌نامه در قالب نشستی که به میزبانی دانشگاه تکنیکال برلین و با حضور معاونان بین الملل و تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی تهران، معاون بین‌الملل دانشکده بهداشت و پروفسور دکتر هملمن، نماینده سازمان جهانی بهداشت در ایران برگزار شد، به امضاء رسید.

وی با اشاره به مذاکرات متعدد و برگزاری جلسات آنلاین میان مدیران مربوطه دانشگاه علوم پزشکی تهران و رئیس دپارتمان مدیریت و اقتصاد سلامت دانشگاه تکنیکال برلین، گفت: این دپارتمان در مقوله‌های دیده‌بانی سلامت اروپا و مدیریت و ارتقاء سیستم سلامت آلمان دستاوردهایی داشته که امکان به اشتراک‌گذاری آن با دانشگاه علوم پزشکی تهران وجود دارد.

کردی افزود: همچنین در این تفاهم‌نامه همکاری‌های آموزشی و پژوهشی میان دپارتمان‌های متناظر دانشکده بهداشت و دانشگاه تکنیکال برلین نیز مورد تاکید قرار گرفت.

دکتر اکبر فتوحی، رئیس موسسه ملی تحقیقات سلامت نیز در خصوص توافقات انجام شده میان دانشگاه تکنیکال برلین و این موسسه گفت: یکی از وظایف موسسه ملی تحقیقات سلامت دیده‌بانی نظام سلامت ایران است و رئیس دپارتمان مدیریت و اقتصاد سلامت دانشگاه تکنیکال برلین سوابق همکاری با مرکز دیده‌بانی اروپا و اجرای این برنامه برای چند کشور اروپایی و غیراروپایی را در کارنامه خود دارد.

وی اظهار امیدواری کرد که با انعقاد این تفاهم‌نامه مروری بر فعالیت‌های انجام‌ شده در حوزه دیده‌بانی نظام سلامت کشور انجام و بتوان از تجارب و دانش دانشگاه مذکور برای پیشبرد اهداف این حوزه بهره برد.

دکتر علی اکبری ساری، رئیس دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران نیز با اشاره به تعاملات میان گروه‌های مدیریت و اقتصاد سلامت و سیاستگذاری عمومی و سلامت جهانی این دانشکده با دپارتمان مدیریت و اقتصاد سلامت دانشگاه تکنیکال برلین، گفت: با تکیه بر رسالت دانشکده بهداشت که عمدتاً آموزشی و پژوهشی است همکاری در زمینه تبادل اساتید و دانشجویان و اجرای دوره‌ها و برنامه‌های آموزشی مشترک مورد توافق قرار گرفته است.

وی تاکید کرد: این در حالی است که طراحی پروژه‌ها و برنامه‌های پژوهشی مشترک میان اساتید و دانشجویان طرفین نیز در دستور کار قرار دارد.

تفاهم‌نامه همکاری‌های مشترک دانشگاه‌های علوم پزشکی تهران و تکنیکال برلین به امضای دکتر رامین کردی، معاون بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی تهران و دکتر Busse، رئیس دپارتمان مدیریت و اقتصاد سلامت دانشگاه تکنیکال برلین رسید. دانشگاه تکنیکال برلین در جایگاه ۱۳۱ جهان قرار دارد و در مجموعه دانشگاه‌های برتر و شناخته شده در حوزه مدیریت سلامت به شمار می‌آید.جدیدترین اخبار دانشگاهی - استخدامی و کنفرانس های علمی را در پرتال دانشگاهی مشاهده کنید. 
با عضویت در خبرنامه های تخصصی ، اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید . 
کانال تلگرام پرتال دانشگاهی را  به نشانی https://telegram.me/unpir دنبال کنید.

پر بازدیدترین همکاری با دانشگاه خارجی

خبرنامه - شبکه های اجتماعی