پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran
کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 1400 نتایج ارشد 1400 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 1400 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 1400 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba


از مجموع ۱۷ پروژه علمی مشترک بین ایران و اتریش، ۷ پروژه به طور کامل تمام شده، ۹ پروژه تمدید شده و یک پروژه نیز بنا به ملاحظاتی آغاز نشده است.

به گزارش پرتال دانشگاهی و به نقل از خبرنگار مهر، نشست کارگروه علمی مشترک ایران و اتریش با حضور عزیزالله حبیبی رئیس دانشگاه خوارزمی و دکتر عبدالحمید علیزاده معاون همکاری های علمی و بین المللی وزارت علوم در دانشگاه خوارزمی برگزار شد.

عزیزالله حبیبی رئیس دانشگاه خوارزمی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای فتح خرمشهر گفت: کارگروه علمی مشترک ایران و اتریش نتیجه مجموعه تدابیری است که وزارت علوم از سال ۹۴ به بعد طراحی کرده است و در این مجموعه فعالیت ها، دانشگاه خوارزمی نطقه کانونی همکاری علمی با کشور اتریش تعیین شده است.

وی افزود: تاکنون دو نشست در راستای عملیاتی شدن حوزه های مشترک فعالیت های علمی و پژوهشی بین ایران و اتریش برگزار شده است که ۸۱ پروژه علمی بین ایران و اتریش تعریف شده از این تعداد ۷۸ پروژه مورد موافقت دو کشور بوده و از میان این پروژه ها ۱۷ پروژه برای کار میدانی انتخاب شد. برای هر یک از پروژه ها یک ایرانی در ایران و یک اتریشی در اتریش برای بررسی و پیشبرد پروژه ها انتخاب شد. ظرفیت مالی پروژه های مذکور ۴۰۰ هزار یورو مشخص شد که نیمی از آن سهم کشور ایران و نیمی از آن سهم کشور اتریش است.

رئیس دانشگاه خوارزمی ادامه داد: در حال حاضر از ۱۷ پروژه علمی مشترک بین ایران و اتریش، ۷ پروژه به صورت کامل به اتمام رسیده و به اهداف خود دست یافته است. ۹ پروژه با توجه به دوران کرونا، زمان اتمام آنها تمدید شده است و یک پروژه نیز بنا به ملاحظاتی شروع نشده است.

وی در مورد اینکه این پروژه ها هر کدام در چه زمینه هایی است، گفت: ۳۵ درصد این پروژه ها در زمینه های علوم طبیعی، ۱۷ درصد علوم فنی، ۸ درصد علوم بهداشت و سلامت، ۷ درصد علوم کشاورزی، ۷ درصد علوم انسانی و اجتماعی و ۴ درصد به مواردی مانند انسان شناسی پرداخته است.

حبیبی افزود: نشستی که امروز با حضور دو هیئت بلندپایه ایرانی و اتریشی در وزارت علوم برگزار می شود، سومین نشستی است که برگزار خواهد شد و این نشست درباره تمدید پروژه ها و تعیین همکاری های آینده فی مابین دو کشور برگزار می شود.جدیدترین اخبار دانشگاهی - استخدامی و کنفرانس های علمی را در پرتال دانشگاهی مشاهده کنید. 
با عضویت در خبرنامه های تخصصی ، اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید . 
کانال تلگرام پرتال دانشگاهی را  به نشانی https://telegram.me/unpir دنبال کنید.

پر بازدیدترین همکاری با دانشگاه خارجی

خبرنامه - شبکه های اجتماعی