پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 95 نتایج ارشد 95 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 95 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 95 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / کنکور          04 تیر 1390 - 25 June 2011

معاون اجرایی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به فرآیند امنیت آزمون سراسری گفت: فرآیند اجرای آزمون از طراحی سئوال آغاز می شود و با انتقال سئوال به حوزه ها و فرآیند اجرایی آزمون ادامه می یابد.

دکتر سیدجلال طباطبایی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: در این فرآیند چاپ سئوالات، اجرای آزمون و در نهایت تصحیح پاسخنامه ها دیده شده است.

وی با اشاره به فرآیند امنیت آزمون سراسری گفت: فرآیند اجرای آزمون از طراحی سئوال آغاز می شود و با انتقال سئوال به حوزه ها و فرآیند اجرایی آزمون ادامه می یابد. در این فرآیند چاپ سئوالات، اجرای آزمون و در نهایت تصحیح پاسخنامه ها دیده شده است.

طباطبایی افزود: فرآیند اجرایی آزمون از لایه های متعدد امنیتی تشکیل شده است و افرادی که با سئوالات و پاسخنامه سر و کار دارند در قرنطینه طولانی مدت قرار می گیرند. در حال حاضر حدود 35 نفر در قرنطینه ای به مدت 40 روز قرار می گیرند و تا پس از پایان فرآیند اجرای آزمون در قرنطینه باقی می مانند.

وی گفت: اجرای آزمون با شخصی سازی دفترچه های کنکور موجب شده که تنوع دفترچه ها ایجاد شود و داوطلبانی که در یک رشته کنار هم قرار می گیرند، سئوالاتی با چیدمان متفاوت را می بینند. از طرف دیگر پاسخنامه ها و دفترچه ها نیز شخصی سازی شده اند و به این معنا که شماره و مشخصات داوطلب بر روی دفترچه چاپ شده و همه در یک بسته قرار دارد.

معاون اجرایی سازمان سنجش یادآور شد: بسته های کنکور بدون باز شدن از محل چاپ به مخزن سئوالات و تحت تدابیر امنیتی منتقل می شود و در این تدابیر امنیتی از همکاری نیروی انتظامی و حراست سازمان سنجش بهره گرفته می شود. بسته سئوالات تنها در صبح روز آزمون از سوی مسئولان مربوطه در اختیار داوطلبان قرار می گیرد و در این فرصت نیز هر فردی وارد قرنطینه مخزن سئوالات شود حق خروج تا پایان آزمون را ندارند.

به گزارش مهر، آزمون گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی صبح پنجشنبه 9 تیر، آزمون گروه آزمایشی هنر بعدازظهر پنجشنبه 9 تیر، آزمون گروه آزمایشی علوم تجربی صبح جمعه 10 تیر، آزمون گروه آزمایشی زبان های خارجی بعدازظهر جمعه 10 تیر و آزمون گروه آزمایشی علوم انسانی صبح شنبه 11 تیر برگزار می شود.

تگ ها امنیت کنکور
موسسه پژوهش MBA
ترجمه تخصصی دانشگاهی
مقاله نویسی ISI

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت