پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 95 نتایج ارشد 95 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 95 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 95 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / کنکور          30 خرداد 1391 - 19 June 2012اعلام جزئیات رفع نقص کارت کنکور 91 و جدول باجه های رفع نقص

پرتال دانشگاهی به نقل از خبرگزاری مهر:کنکور سراسری سال 91 در روزهای 8 تا 10 تیرماه برگزار می شود و کارت ورود به جلسه کنکور از روز 4 تیرماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد.

آزمون گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی در صبح پنجشنبه
8 تیرماه، آزمون گروه آزمایشی هنر در بعدازظهر پنجشنبه 8 تیرماه، آزمون گروه آزمایشی علوم تجربی در صبح جمعه 9 تیرماه، آزمون گروه آزمایشی زبانهای خارجی در بعدازظهر جمعه 9 تیرماه و آزمون گروه آزمایشی علوم انسانی در صبح شنبه 10 تیرماه در 346 شهرستان و بخش مختلف کشور برگزار می شود.

کارتهای‌ شرکت در آزمون برای‌ کلیه‌ داوطلبان‌  آزمون‌ سراسری سال 91 از روز یکشنبه 4 تیر و تا روز چهارشنبه 7 تیرماه بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می‌گیرد و داوطلبان پس از پرینت کارت شرکت در آزمون، در صورت وجودنقص احتمالی باید به حوزه های رفع نقص کارت مراجعه کنند.

نحوه‌ و زمان پرینت کارت شرکت در آزمون سراسری

کلیه‌ داوطلبان‌ آزمون‌، برای پرینت کارت می توانند با ورود به سایت و وارد کردن اطلاعات مندرج بر روی کارت اعتباری ثبت نام خود و شماره شناسنامه و یا شماره پرونده و کد رهگیری و شماره شناسنامه یک نسخه پرینت از کارت شرکت در آزمون تهیه کنند.

داوطلبانی که در 2 یا 3 گروه آزمایشی متقاضی شده‌اند باید علاوه بر پرینت کارت شرکت در آزمون گروه آزمایشی اصلی، برحسب مورد نسبت به پرینت کارت گروه آزمایشی دوم و یا گروههای آزمایشی دوم وسوم خود اقدام کنند.

چنانچه هر یک از داوطلبان موفق به پرینت کارت شرکت در آزمون نشوند و یا اطلاعات کارت اعتباری را در اختیار ندارند، لازم است با همراه داشتن کارت ملی و یا شناسنامه عکسدار شخصاً از روز دوشنبه 5 تیر تا روز چهارشنبه 7 تیر از ساعت 8 تا 12 و 14 تا 18 براساس جدول به باجه رفع نقص حوزه ذیربط مراجعه کنند.

اعلام موارد قابل اصلاح از سوی داوطلب در سایت سازمان سنجش

در صورتی که داوطلب بر روی کارت شرکت در آزمون مغایرتی در اطلاعات مندرج در بندهای 1 ،3، 4‌ ،7، 12‌، 13 ، 14 ، 15 ، 16 ، 17 ، 18  ، 19 ،20 ، 21 و 23 (شامل نام خانوادگی و نام، سال تولد، شماره شناسنامه‌، سال اخذ و نوع دیپلم، شماره ملی، سری و سریال شناسنامه، محل تولد، شماره دانش آموزی، منطقه اخذ دیپلم ،  سهمیه ، معدل کتبی نهایی دیپلم، محل اخذ مدرک ماقبل دیپلم، محل اخذ مدرک دیپلم، سال و محل اخذ مدرک دوره پیش دانشگاهی، استفاده از بورسیه آموزگار، کارمندی، مدرک کاردانی و رشته‌های ویژه فرهنگیان ) کارت شرکت در آزمون مشاهده کرد لازم است برای اصلاح مورد یا موارد مذکور در سایت سازمان و در قسمت ویرایش اطلاعات حداکثر تا تاریخ 10 تیر مراجعه و از آن طریق نسبت به اصلاح موارد اقدام کند.

اعلام موارد غیرقابل اصلاح از سوی داوطلب و لزوم رفع نقص در باجه های سازمان سنجش

داوطلبان درصورتی که مغایرتی در اطلاعات مندرج در بندهای 2 ، 6،  8 ، 9 و 10 (جنس، دین ، زبان خارجی امتحانی، معلولیت و بهیار) کارت شرکت در آزمون مشاهده کردند باید از روز دوشنبه 5 تیر تا روز چهارشنبه 7 تیر از ساعت 8 تا 12 و 14 تا 18 با به همراه داشتن کارت شناسایی معتبر (کارت ملی و یا شناسنامه عکسدار) شخصاَ به نماینده سازمان  سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوطه مراجعه کنند.

چنانچه کارت شرکت در آزمون داوطلب  دارای اشکالاتی از جمله ، فاقد مهر بودن عکس ، واضح نبودن عکس و...است داوطلب باید از روز دوشنبه 5 تیر تا روز چهارشنبه 7 تیر از ساعت 8 تا 12 و 14 تا 18با بهمراه داشتن 2 قطعه عکس 4*3، کارت ملی یا شناسنامه عکسدار شخصاَ به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص‌حوزه مربوطه مراجعه کنند و موضوع را دنبال کرده تا مشکل برطرف شود.

آن دسته از داوطلبانی که در زمان ثبت نام آزمون موفق به اعلام علاقه مندی به موسسات غیرانتفاعی و دانشگاه پیام نور نشده اند، می توانند با پرداخت مبلغ 46 هزار ریال به صورت الکترونیکی به وسیله کارتهای عضو شبکه بانکی شتاب ازطریق سایت سازمان سنجش نسبت به علامت‌گذاری بند فوق از تاریخ 4 تا 15 تیرماه اقدام کنند.

دفترچه‌های سوال گروههای آزمایشی پنج‌گانه و شخصی‌سازی آنها

در آزمون سراسری سال 1391 به هر داوطلب در کلیه گروههای آزمایشی یک پاسخنامه و 2 دفترچه سوال ( آزمون عمومی "دفترچه شماره 1" و آزمون اختصاصی "دفترچه شماره 2") داده می‌شود. داوطلبان دارای دیپلم بهیاری و یا شاغل بهیار در گروه آزمایشی علوم تجربی و داوطلبان دارای مدرک پیش‌دانشگاهی علوم و معارف اسلامی در گروه آزمایشی علوم انسانی علاوه بر پاسخگویی به سوالات دفترچه‌های عمومی (دفترچه شماره 1) و اختصاصی (دفترچه شماره 2) باید به سوالات دفترچه اختصاصی  شماره 3 نیز پاسخ دهند.

داوطلبان در کلیه گروههای آزمایشی می‌بایست پاسخ سوالات دفترچه‌های عمومی و اختصاصی را در همان یک برگ پاسخنامه تحویل شده علامتگذاری کنند.

کلیه سؤالات آزمون عمومی (دفترچه شماره 1) و اختصاصی (دفترچه شماره 2) داوطلبان در هر یک از پنج گروه آزمایشی، شخصی‌سازی شده و شماره داوطلبی، نام خانوادگی و نام هر داوطلب بر روی جلد دفترچه آزمون وی درج شده است. این دفترچه‌ها دارای تنوع بوده و در انواع A، B، C و D تقسیم می شوند.

دفترچه‌ مربوط به داوطلبان اقلیتهای مذهبی (غیراسلام) و یا متقاضی زبان غیرانگلیسی در کلیه گروه‌های آزمایشی در دروس عمومی، دفترچه مربوط به زبان تخصصی آلمانی و فرانسه در گروه آزمایشی زبان‌های خارجی و دفترچه‌های شماره 3 در گروه آزمایشی علوم تجربی (سؤالات درس بهیاری) و در گروه آزمایشی علوم انسانی (سؤالات درس اصول عقاید و فقه) نیز شخصی‌سازی شده ومشخصات داوطلبان بر روی جلد دفترچه درج شده است.

نشانی‌ محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون سراسری سال 91 در تهران

محل رفع نقص

دوشنبه 5 تیرماه 91
صبح‌ ازساعت‌ 8 تا 12

دوشنبه 5 تیرماه 91
عصرازساعت‌ 14 تا 18
سه‌شنبه 6 تیرماه 91 صبح‌ ازساعت‌ 8 تا 12

سه‌شنبه 6 تیرماه 91  
عصر از ساعت 14 تا 18

مرکز آموزشهای نیمه حضوری و تخصصی دانشگاه علامه طباطبایی
(حوزه خواهران)
کلیه متولدین سال 1361 و سالهای قبل از آن
کلیه متولدین سالهای 1362،1363، ،1364 ، 1365،1366 و 1367
کلیه متولدین سالهای 1368 ،1369 و 1370
کلیه متولدین سال 1371
دانشگاه تربیت معلم تهران
(حوزه خواهران)
کلیه متولدین سال 1372 با حرف اول نام خانوادگی (الف) تا (س)
کلیه متولدین سال 1372 با حرف اول نام خانوادگی (ش) تا (ی) کلیه متولدین سال 1373 و سالهای بعد از آن با حرف اول نام خانوادگی (الف) تا (س) کلیه متولدین سال 1373 و سالهای بعد از آن با حرف اول نام خانوادگی (ش) تا (ی)
دانشگاه صنعتی امیرکبیر
(حوزه برادران )
کلیه متولدین سال 1361 و سالهای قبل از آن کلیه متولدین سالهای
1363،1362، ،1364 ، 1365،1366 و 1367
کلیه متولدین سالهای
1368،1369 و 1370
کلیه متولدین سال 1371
دانشگاه علم و صنعت ایران
(حوزه برادران)
کلیه متولدین سال 1372 با حرف اول نام خانوادگی (الف) تا (س) کلیه متولدین سال 1372 با حرف اول نام خانوادگی (ش) تا (ی) کلیه متولدین سال 1373 و سالهای بعد از آن با حرف اول نام خانوادگی (الف) تا (س) کلیه متولدین سال 1373 و سالهای بعد از آن با حرف اول نام خانوادگی (ش) تا (ی)

تگ ها کارت کنکور 91 باجه های رفع نقص
موسسه پژوهش MBA
ترجمه تخصصی دانشگاهی
مقاله نویسی ISI

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت