پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 97 نتایج ارشد 97 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 97 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 97 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / کنکور          10 امرداد 1397 - 01 August 2018


اسامی نفرات برتر کنکور سراسری سال ۹۷ صبح امروز نهم مردادماه از سوی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شد.

به گزارش خبرنگار مهر، اسامی نفرات برتر کنکور سراسری سال ۹۷ در گروه های آزمایشی علوم انسانی، علوم تجربی، علوم ریاضی و فنی، زبان و هنر صبح امروز در نشست خبری در سازمان سنجش کشور اعلام شد.

اسامی نفرات برتر سراسری سال ۹۷ در گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی به شرح زیر است:

نفر اول: علی رضا شاطری از بابلسر

نفر دوم: سید محمد صادق کشاورزی از تهران

نفر سوم: بهار رادمهر از قم

نفر چهارم: محمدرضا اسکندری از تهران

نفر پنجم: روزبه امین تفرشی از تهران

نفر ششم: سجاد فقفور مغربی از تهران

نفر هفتم: علی سالارحسینی از بندرعباس

نفر هشتم: امیرحسین استقامت از یزد

نفر نهم: احمد سلیمی از بندرعباس

نفر دهم: عرفان مظفری واتانی از شهرکرد

در گروه آزمایشی علوم تجربی:

نفر اول: امیررضا براتی از قوچان

نفر دوم: علی عبدالله زاده از تربت حیدریه

نفر سوم: عرفان آبادی فرد از تبریز

نفر چهارم: امیررضا صدریکتا از کرج

نفر پنجم: سارا کمالی زنوزی از تبریز

نفر ششم: علی افخمی نیا از ارومیه

نفر هفتم: امیرحسین زارع از بیرجند

نفر هشتم: سیدشایان شجاعی از مشهد

نفر نهم: آرمان زینالی از تالش

نفر دهم: پریا ولیزاده ایلخچی از تبریز

در گروه آزمایشی علوم انسانی:

نفر اول: فاطمه ملکی از تهران

نفر دوم: طنین زاهدی کیا از اصفهان

نفر سوم: علی مرتضی قلی از تهران

نفر چهارم: فرنوش فخار از کاشان

نفر پنجم: محمدامین زارع از تهران

نفر ششم: محسن سلیمانی از تهران

نفر هفتم: غزال رضایی از تهران

نفر هشتم: نیما جواهری از کامیاران

نفر نهم: حلیه فراست از تهران

نفر دهم: علیرضا فتحی از ساری

در گروه آزمایشی هنر:

نفر اول: فروغ رنجبر از اصفهان

نفر دوم: آذین دهقان منشادی از تهران

نفر سوم: نگار علی محمدی از تهران

در گروه آزمایشی زبان های خارجی:

نفر اول: علی عبدالله زاده از تربت حیدریه

نفر دوم: پریسا علاوی طوسی از سمنان

نفر سوم: محمد کاظمی از کرج




جدیدترین اخبار دانشگاهی - استخدامی و کنفرانس های علمی را در پرتال دانشگاهی مشاهده کنید.
با عضویت در خبرنامه های تخصصی ، اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید .
کانال تلگرام پرتال دانشگاهی را  به نشانی https://telegram.me/unpir دنبال کنید.



پر بازدیدترین کنکور

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت

    تندیس جشنواره

    pagerank