پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 95 نتایج ارشد 95 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 95 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 95 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / زبان           17 بهمن 1390 - 06 February 2012

دوره فشرده آمادگی آزمون TOEFLو IELTS با روش دانشگاه AUT نیوزلند

این مرکز به طور تخصصی به منظور برگزاری کلاسهای آمادگی آزمون‌های بین‌المللی و تافل دکترا تأسیس گردیده است و هدف آن ارتقا سطح زبان آموزان به صورت تخصصی برای این گونه آزمونها می‌باشد. مدیر این مجموعه، دانشجوی دکتری Linguistics در دانشگاه AUT نیوزلند بوده و در حدود ۱۲ سال سابقه تدریس در کلاسهای آزمونهای بین‌المللی در مؤسسات معتبر و نیز دانشگاههای تهران و مؤسسات آموزش عالی‌ می‌باشد.
تدریس در این مرکز منطبق با استانداردهای آموزشی کالج زبانAUT نیوزلند به همراه جدیدترین جزوات و سی‌دی‌های آموزشی آن مرکز می‌باشد.
بر این اساس، کلاسهای این مرکز آن گونه برنامه ریزی شده‌اند که زبان آموزان به طور متوسط در طی‌ گذراندن ۷۵ ساعت بعد از دوره مقدماتی به سطح  6IELTS ( 80 TOEFL) و نیز با گذراندن ۱۰۰ ساعت به نمره7 IELTS ( 100TOEFL) و یا بالاتر برساند.

کلاسهای این مجموعه به ۲ صورت عادی و فشرده برگزار میگردد:

دورهٔ عادی: کلاسها به صورت ۳ ساعته و ۲ روز در هفته برگزار میگردد.
دورهٔ فشرده:کلاسها به صورت ۳ ساعته ۶ روز در هفته برگزار میگردد.


در طول این دوره‌های آموزشی،بصورت مقطعی و منظم آزمونهای رایگان جهت ارزیابی پیشرفت زبان آموزان برگزار میگردد. این آزمونها منطبق با آزمونهای رسمی‌ بوده که در مقیاس کوچکتر و منطبق با سطح زبان آموز صورت میگیرند. هدف از بر گذاری چنین ازمونهأی ارزیابی مداوم زبان آموزان و برنامه ریزی منظم برای ادامه دوره آموزش و نیز آشنای کامل آنها با نوع امتحان اصلی‌ می‌باشد.
مهمترین هدف این مرکز، آموزش  اصولی زبان انگلیسی‌ به زبان آموزان و سپس آمادگی آنها برای آزمونهای مختلف می‌باشد چرا که به کرات مشاهده شده است که بعد از انجام آزمون، زبان آموزان قادر به استفاده از دانش زبانی‌ خود دردنیأ واقعی‌ نمیباشند.
شهریه این دوره‌های آموزشی مناسب بوده و به همراه  تخفیفات ویژه برای گروه‌های مختلف می‌باشد.
این مرکز همچنین به داوطلبان راهنما‌های لازم برای اخذ پذیرش از دانشگاههای معتبر را نموده و زبان آموزان را به این مرکز معرفی‌ مینماید.

جهت مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید .تگ ها آمادگی آزمون TOEFL IELTS دانشگاه
موسسه پژوهش MBA
ترجمه تخصصی دانشگاهی
مقاله نویسی ISI

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت