پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran
کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 1402 نتایج ارشد 1402 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 1402 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 1402 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / کارشناسی ارشد          29 بهمن 1389 - 18 February 2011

حاشيه هاي برگزاري كنكور كارشناسي ارشد

دیروزدر حوزه امتحانی دانشگاه تربیت بدنی دانشگاه تهران، علاوه بر اینکه بسیاری از دانشجویان در طول برگزاری آزمون گوشی های تلفن همراه خود را در جیب داشتند با تعجب شنوای قرآن آغازین امتحان با صدای یکی از مراقبان زن بودند. دادنا: انگار بنا نیست حاشیه های کنکور کارشناسی ارشد سال 90 به اتمام برسد چون تا این لحظه که نیمی از این آزمون ها برگزار شده است تقریبا همه داوطلبان به بی نظمی های بیش از اندازه در این آزمون اشاره کرده اند.

کنکور کارشناسی ارشد سال 90

صبح چهارشنبه با برگزاری آزمون در 11 رشته آغاز شد، نتایج اولیه این آزمون به صورت کارنامه در نیمه اول خرداد و نتایج نهایی نیمه اول شهریورماه اعلام می شود. این آزمون در 142 کد رشته امتحانی و در روزهای 27 تا 29 بهمن ماه برگزار می شود و 870 هزار نفر در این آزمون شرکت می کنند. کنکور کارشناسی ارشد سال 90 در حالی آغاز شد که بسیاری از داوطلبان در لحظات آخر موفق به گرفتن کارت شرکت در آزمون خود شدند و بسیاری نیز بدون پرداخت مابه التفاوت اعلام شده توسط سازمان سنجش در آزمون شرکت کردند و در آزمون از هم می پرسیدند که تکلیفشان چه می شود؟ اما نکات جالب تر کنکور ارشد امسال چیزهای دیگری هستند، دیروزدر حوزه امتحانی آقایان (دانشگاه تربیت بدنی دانشگاه تهران)؛ علاوه بر اینکه بسیاری از دانشجویان در طول برگزاری آزمون گوشی های تلفن همراه خود را در جیب داشتند با تعجب شنوای قرآن آغازین امتحان با صدای یکی از مراقبان زن بودند! در این حوزه علاوه بر اینکه کارت شناسایی داوطلبان و کارت شرکت در آزمون چک نشد، دفترچه و پاسخنامه یکی از داوطلبان نیز گم شده بود! داوطلبان امروز رشته علوم ارتباطات نیز پس از رهایی از ترافیک سنگین جلوی دانشگاه شهید بهشتی بدون اینکه مدارکشان چک شود وارد حوزه آزمون شدند. در این حوزه تنها یک بازرسی بدنی سطحی از داوطلبان صورت گرفت و حتی داوطلبی بود که با کیف دستی آزمون داد. نکته جالب در آزمون امروز صبح و آزمون ارشد این بود که کارت شرکت در آزمون داوطلبان با مدرک شناسایی و چهره خود داوطلب توسط هیچ مسئولی چک نشد و تنها به دریافت کارت از داوطلبان قناعت شد و خیلی راحت هر فرد دیگری می توانست به جای داوطلب در آزمون شرکت کند. نکته دیگر این بود که بر روی کارت شرکت در آزمون زمانی که برای شروع آزمون قید شده بود نیم ساعت زودتر از زمان اصلی شروع امتحان بود. در طول برگزاری آزمون امروز صبح علوم ارتباطات علاوه بر اینکه خیلی راحت فرد دیگری می توانست به جای یک داوطلب در آزمون شرکت کند، داوطلبان خیلی راحت می توانستند به صورت مشارکتی آزمون را بگذرانند چرا که در برخی از کلاس ها یا مراقب برای 15 دقیقه به بیرون از کلاس رفته یا زمانی هم که در کلاس بود با موبایل مشغول بازی کردن بود. علاوه بر تمام اینها همزمانی برگزاری چند آزمون مانند کارشناسی ارشد، دستیاری پزشکی و کانون وکلا باعث شلوغی و هرج مرج زیادی در جلوی درب ورودی حوزه شده بود، به هر حال سازمان سنجش که خود را یک متولی مناسب برای برگزاری آزمون های سراسری می داند باید فکری به حال امنیت بیشتر آزمون های سراسری کند چرا که تنها شخصی سازی دفترچه کنکور باعث نمی شود امنیت یک آزمون صد در صد تامین شود.

پر بازدیدترین کارشناسی ارشد

خبرنامه - شبکه های اجتماعی