پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 95 نتایج ارشد 95 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 95 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 95 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / کارشناسی ارشد          31 خرداد 1390 - 21 June 2011

شرایط پذیرش دانشجوی نمونه ارشد در دانشگاه صنعتی شاهرود
دانشگاه صنعتی شاهرود شرایط استفاده از تسهیلات رتبه اولی و ممتاز جهت ورود به دوره های تحصیلی بالاتر را در مقطع کارشناسی ارشد اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، دانشگاه صنعتی شاهرود شرایط استفاده از تسهیلات رتبه اولی و ممتاز جهت ورود به دوره های تحصیلی بالاتر را در مقطع کارشناسی ارشد اعلام کرد.

 

 

شرایط استفاده از تسهیلات رتبه اولی
داوطلبانی می توانند از این سهمیه استفاده کنند که ابتدا در آزمون سراسری سال 90 شرکت کرده و مجاز به انتخاب رشته شده باشند و همچنین، حداکثر در مدت هشت نیمسال میان دانشجویان هم ورودی و هم رشته خود با کسب بالاترین معدل فارغ التحصیل شوند و تمام نمرات این دانشجویان تا پایان تیرماه 90 در سیستم آموزشی گلستان ثبت شده باشد.
این دانشجویان، در صورتیکه به هر دلیل نتوانند در سال اول از این سهمیه استفاده کنند، سهمیه مذکور حداکثر تا یک سال بعد برای آنان محفوظ خواهد ماند.
مراحل ارائه تقاضا
این عده از متقاضیان ابتدا می بایست در آزمون سراسری کارشناسی ارشد سال 90 شرکت و پس از اعلام نتایج در صورت مجاز شدن، فرم انتخاب رشته را تکمیل و به سازمان سنجش ارسال کرده باشند. همچنین فرم مخصوص رتبه اول را از دفترچه آزمون کارشناسی ارشد دریافت و ضمن درج شماره داوطلبی خود و تکمیل آن تا پایان نیمه اول تیرماه 90 تحویل اداره کل آموزش کنند.
شرایط استفاده از تسهیلات دانشجویان ممتاز در سال تحصیلی 91-90
حداکثر در مدت هشت نیمسال در دوره کارشناسی پیوسته دانش آموخته شده و به لحاظ میانگین کل، جزو 10 درصد برتر در بین دانشجویان هم رشته و هم ورودی خود باشند.
همچنین افراد مشمول این ماده فقط در همان سال تحصیلی می توانند از این سهمیه استفاده کنند درغیراینصورت، سهمیه مذکور برای سال بعد محفوظ نخواهد ماند.
مراحل ارائه تقاضای واجدین شرایط در سهمیه 10 درصد برتر
دانشجویان دانشگاه صنعتی شاهرود ودیگر دانشگاه ها، می توانند جهت دریافت فرم به آدرس  ttp://golestan.shahroodut.ac.ir  مراجعه و بعد از تکمیل، آن را حداکثر تا 20 شهریور ماه ارسال کنند.
دانشجویان حائز شرایط ممتاز دانشگاه صنعتی شاهرود می توانند گواهی مربوطه را از اداره کل آموزش دریافت و با توجه به شرایط اعلام شده از سوی دانشگاه مقصد و به منظور اخذ پذیرش به آن دانشگاه ارائه کنند.
دانشجویان حائز شرایط ممتاز این دانشگاه که تا بیست شهریور ماه نتوانستند ازهیچ دانشگاهی پذیرش دریافت کنند، در صورت تمایل می توانند از این تاریخ به بعد گواهی مربوطه را از اداره کل آموزش دریافت و به منظور جایابی در دیگر دانشگاهها از طریق سازمان سنجش آموزش کشور اقدام کنند.

تگ ها شرایط پذیرش دانشجوی نمونه ارشد در دانشگاه صنعتی شاهرود

پر بازدیدترین کارشناسی ارشد

موسسه پژوهش MBA
ترجمه تخصصی دانشگاهی
موسسه پژوهش مدیریت

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت