پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 95 نتایج ارشد 95 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 95 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 95 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / کارشناسی ارشد          15 بهمن 1391 - 03 February 2013
توزیع کارت ورود به جلسه آزمون ارشد از ساعت ۱۴ امروز و برگزاری آزمون از ۱۸ تا ۲۰ بهمنکارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۲ تعداد 896 هزار و 44 داوطلب از ساعت ۱۴ امروز توزیع می‌شود.پرتال دانشگاهی به نقل از  گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد سال 92 تعداد 896 هزار و 44 داوطلب از ساعت 14 امروز در سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org منتشر می‌شود.

کارت شرکت در آزمون حاوی اطلاعات ثبت‌نامی، تاریخ و محل برگزاری آزمون است که داوطلبان برای مشاهده و پرینت کارت خود باید به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه کنند.

همچنین، داوطلبان باید بر اساس مشخصات شناسنامه‌ای یا شماره پرونده و کد رهگیری وارد سایت سازمان سنجش آموزش کشور شده و نسبت به پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام کنند.

برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و همچنین اصل کارت ملی یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است. براین اساس داوطلبان باید شخصاً برای پرینت کارت شرکت در آزمون خود اقدام کنند.

بنابراین گزارش، آندسته از داوطلبانی که علاوه بر کدرشته امتحانی اصلی متقاضی شرکت در یکی از 66 کدرشته امتحانی به عنوان رشته امتحانی دوم نیز هستند، باید کارت شرکت در آزمون رشته امتحانی دوم خود را نیز از سایت این سازمان پرینت گرفته و به آدرس حوزه امتحانی مندرج بر روی کارت مراجعه کنند.

* امکان رفع نقص کارت ورود به جلسه

داوطلبان چنانچه مغایرتی در اطلاعات مندرج در بندهای 1 ،2، 4، 5، 6، 11، 12، 13، 14 و 16 کارت شرکت در آزمون خود مواجه شوند باید برای اصلاح مورد یا موارد از طریق لینک مربوط حداکثر تا تاریخ 21 بهمن‌ماه تنها به سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه کرده و مشکلات کارت خود را رفع کنند.

داوطلبانی که در هنگام ثبت‌نام نسبت به انتخاب بند(پیام نور) و (مؤسسات غیر انتفاعی غیر دولتی) اقدام نکرده‌اند و هم اکنون خواستار اعمال بند پیام‌نور و مؤسسات غیرانتفاعی و غیردولتی هستند، لازم است پس از مطالعه شرایط و ضوابط مندرج در صفحه 5 (دفترچه راهنمای ثبت‌نام) نسبت به پرداخت هزینه به مبلغ 58000 ریال(پنجاه و هشت هزار ریال) به صورت الکترونیکی اقدام و سپس بند مربوط را در قسمت ویرایش اعمال کنند.

* ثبت‌نام 896 هزار و 44 داوطلب در آزمون ارشد

در آزمون کارشناسی ارشد سال 92 تعداد 896 هزار و 44 داوطلب در 133 کدرشته امتحانی در شش گروه آموزشی ثبت‌نام کردند که از این تعداد 458 هزار و 731 داوطلب دختر و مابقی را پسران تشکیل می‌دهند.

با توجه به اینکه برخی از داوطلبان متقاضی شرکت در کدرشته امتحانی دوم نیز بوده‌اند در نهایت برای 985 هزار و 977 داوطلب کارت ورود به جلسه آزمون صادر شده است که از این تعداد 499 هزار و 65 کارت برای دختران و 486 هزار و 912 کارت برای پسران است.

آزمون کارشناسی ارشد سال 92 در روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه 18، 19 و 20 بهمن‌ماه در 44 شهرستان و 115 حوزه امتحانی برگزار می‌شود.تگ ها کارشناسی کارشناسی ارشدوتوزیع کارت ورود به جلسه ارشد آزمون ارشد آزمون کارشناسی ارشد کارشناسی ارشد91 آزمون ارشد 91

پر بازدیدترین کارشناسی ارشد

موسسه پژوهش MBA
ترجمه تخصصی دانشگاهی
مقاله نویسی ISI

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت