پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 95 نتایج ارشد 95 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 95 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 95 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / پزشکی          29 تیر 1392 - 20 July 2013


تصمیمات تازه وزارت بهداشت جهت ارتقای استادان علوم پزشکی

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از عملی کردن تصمیمات تازه ای برای ارتقای اساتید دانشگاههای علوم پزشکی در حوزه درمان خبر داد.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از مهر، محمدحسن طریقت منفرد شب گذشته در مراسم نشست نخبگان دانشگاه علوم پزشکی ایران با دست اندرکاران با بیان خاطره ای در خصوص فواید روزه داری گفت: چندین سال پیش یک گروه محقق سوئدی قصد انجام یک تحقیق در خصوص آثار روزه را داشتند. پس از بررسی های فراوان و اطلاعاتی که به دست آوردند متوجه شدند که روزه تقویت کننده آنزیم های جبرانی بدن است. روزه می تواند یک انگیزه برای محققان کشورمان باشد که اگر در این جمع حضور دارند بر این موضوع نیز تمرکز کنند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود در خصوص یکی از مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی برای استادان اظهار داشت: در آیین نامه شورای انقلاب فرهنگی برای استادان دانشگاهها بیشتر وظایف آموزشی و تحقیقاتی شرح داده شده است که این وظایف بیشتر در حیطه استادان دانشگاههای وزارت علوم تحقیقات و فناوری است.

طریقت منفرد ادامه داد: در حالی که وظایفی که برای استادان مراکز پزشکی در نظر گرفته شده بیشتر وظایف رفع نیاز مردم در زمینه های بیماری و درمانی است.

وی با اشاره به یک خلاء در این آیین نامه اظهار داشت: در این آیین نامه نسبت به این وظایف استادان در ارتقایشان بی توجهی شده بود اما به زودی در این زمینه تصمیماتی گرفته می شود که وظایفی مانند رفع نیاز درمانی و پزشکی افراد توسط پزشکان در نحوه ارتقا و ارزیابی آنان لحاظ شود.

این مقام مسئول در وزارت بهداشت خاطر نشان کرد: در مراکز آموزشی به علت اینکه دستیاران و فراگیران در حال آموزش هستند مسائل اخلاقی، آموزشی و علمی به طور کامل رعایت می شود و ما حاضر نیستیم به بیمارمان عارضه ای اضافه تر تحمیل کنیم.


تگ ها ارتقای استادان علوم پزشکی راه کار های ارتقای اساتید اساتید علوم پزشکی

پر بازدیدترین پزشکی

موسسه پژوهش MBA
ترجمه تخصصی دانشگاهی
مقاله نویسی ISI

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت