پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 95 نتایج ارشد 95 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 95 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 95 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / پزشکی          08 آبان 1392 - 30 October 2013


مشکلات کمبود فضای آزمایشگاهی دانشجویان تحصیلات تکمیلی

رییس دانشگاه کردستان گفت: کمبود فضای آزمایشگاهی در دانشگاه کردستان در زمینه انجام کارهای تحقیقاتی مانعی برای پیشرفت علمی دانشجویان این دانشگاه است.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از جهانشیر امینی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه کردستان، اظهار داشت: متاسفانه به دلیل این کمبود فضای آزمایشگاهی در دانشگاه کردستان، دانشجویان تحصیلات تکمیلی و اعضای هیات علمی در زمینه تحقیقات خود دچار مشکل هستند.

وی با بیان اینکه در دانشگاه‌ها باید برای دو استاد یک آزمایشگاه وجود داشته باشد، افزود: این در حالیست که در دانشگاه کردستان این امکان وجود ندارد و به جای اینکه پنج نفر دانشجو از یک آزمایشگاه استفاده کنند هر 20 نفر دانشجو از یک آزمایشگاه استفاده می‌کنند.

رییس دانشگاه کردستان از کمبود اعتبارات برای خرید تجهیزات در دانشگاه خبر داد و اضافه کرد: با توجه به اینکه در این دانشگاه دانشجویان در 97 رشته کارشناسی ارشد و دکتری مشغول به تحصیل هستند لازم است میزان اعتبارات این دانشگاه برای خرید تجهیزات افزایش یابد.

امینی با بیان اینکه در سال جاری 300 میلیون تومان اعتبار برای خرید تجهیزات به دانشگاه کردستان تخصیص پیدا کرده است، ادامه داد: با وجود رشته‌های مختلف تحصیلی در این دانشگاه باید اعتبارات تخصیصی به خرید تجهیزات در دانشگاه کردستان سه تا چهار میلیارد تومان باشد تا آزمایشگاه‌ها و کارگاه‌های دانشگاه بتواند به دانشجویان خدمات ارائه دهد.

وی مشکل حاشیه دانشگاه کردستان را از عمده‌ترین مشکلات این دانشگاه دانست و تصریح کرد: وجود ساختمان‌های مسکونی و مغازه‌هایی باعث ایجاد مشکلات زیادی در قسمت‌های شمالی این دانشگاه شده است.

رییس دانشگاه کردستان به مکاتبات زیادی که با ادارات و مسئولین استانی در زمینه رفع مشکلات در مورد فضای اطراف دانشگاه کردستان اشاره کرد و گفت: متاسفانه مسئولین استانی در زمینه رفع این مشکلات بی‌تفاوت هستند.

وی عدم وجود پارکینگ مناسب را از دیگر مشکلات دانشگاه کرستان دانست و خاطرنشان کرد: امیدواریم در طرح جامع شهری، شهرداری سنندج نسبت به آزادسازی حریم فضای سبز دانشگاه کردستان اقدام کنند.

امینی در پایان گفت: امیدواریم در آینده نزدیک شاهد رفع مشکلات این دانشگاه از لحاظ فضای سبز و پارکینگ باشیم و مسئولین استانی در راستای در این رابطه همکاری کنند.

تگ ها کمبود فضای آزمایشگاهی فضای آزمایشگاهی دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی

پر بازدیدترین پزشکی

موسسه پژوهش MBA
ترجمه تخصصی دانشگاهی
موسسه پژوهش مدیریت
مقاله نویسی ISI

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت