پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 1400 نتایج ارشد 1400 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 1400 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 1400 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / پزشکی          21 امرداد 1393 - 12 August 2014


راه‌اندازی رشته مهندسی پرتوپزشکی در دانشگاه آزاد قم

معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم از راه‌اندازی رشته مهندسی پرتوپزشکی و آغاز ثبت‌نام بدون کنکور در دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد.
محسن زرگر با اشاره به وجود رشته‌های مختلف در دانشگاه آزاد قم اظهار کرد: در راستای گسترش علم و دانش همواره به دنبال ارتقای رشته‌های دانشگاهی هستیم.

وی به ارائه رشته "مهندسی پرتوپزشکی" در مقطع کارشناسی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم اشاره کرد و گفت: این رشته که به تازگی در کشور وارد شده است برای نخستین بار در دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم به دانشجویان ارائه می‌شود.

معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم خاطرنشان کرد: این دانشگاه چهارمین واحدی است که در کشور پذیرای این رشته است و نخستین مرکز در استان است که رشته مهندسی پرتوپزشکی را ارائه می‌دهد.

وی خاطرنشان کرد: فارغ‌التحصیلان می‌توانند پس از فراغت از تحصیل در مراکز هسته‌ای، رادیولوژی‌ها و... به عنوان کارشناس و مهندس مشغول به فعالیت شوند.

زرگر به توسعه رشته‌های دانشگاه آزاد اشاره کرد و گفت: در راستای توسعه دانش و ارتقای فضای علمی و آموزشی به دنبال افزایش حضور دانشجویان در دانشگاه‌ها هستیم.

زرگر در این خصوص به آغاز ثبت‌نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی اشاره کرد و گفت: افراد می‌توانند برای ورود به این دانشگاه در همه رشته‌ها به جز گروه‌های پزشکی، روانشناسی و حقوق ثبت‌نام کنند.

وی یادآور شد: هر فرد می‌تواند به صورت هم‌زمان در 10 رشته در یکی از چهار گروه مختلف ثبت‌نام کند و با توجه به معدل در نظر گرفته شده اجازه حضور در دانشگاه را پیدا ‌کند.

معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم با اشاره به اینکه ثبت‌نام این افراد از 21 مرداد ماه آغاز می‌شود و تا 31 شهریور ماه ادامه دارد، تصریح کرد: شرکت‌کنندگان می‌توانند با مراجعه به سایت "Azmoon.org" در رشته‌های مورد علاقه خود ثبت‌نام کنند.

زرگر خاطرنشان کرد: این دانشجویان از اول مهرماه سال جاری وارد دانشگاه شده و به تحصیل می‌پردازند. شرط معدل راه ورود این افراد به دانشگاه آزاد اسلامی است.پر بازدیدترین پزشکی

خبرنامه - شبکه های اجتماعی