پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 98 نتایج ارشد 98 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 99 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 99 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / پزشکی          28 مهر 1398 - 20 October 2019


رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد تهران با اشاره به میزان افزایش پذیرش دانشجو در این واحد گفت: امسال هیچ رشته ای منحل نشد و با افزایش ۵۰ تا ۶۰درصدی مواجه شدیم.

پرتال دانشگاهی به نقل از سید علی ابطحی، در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص وضع رشته های این دانشگاه در سال جاری و میزان پذیرش دانشجو اظهار داشت: امسال خوشبختانه نه تنها هیچ رشته ای منحل نشده، بلکه در تعدای از رشته ها نیز پذیرش بدون کنکور داشتیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد تهران با اشاره به افزایش حدودا ۵۰-۶۰ درصدی پذیرش دانشجو در سالجاری نسبت به سال قبل، ادامه داد: امسال پذیرش بسیار خوبی داشتیم و حتی با کمبود کلاس نیز مواجه شدیم که البته بخش عمده ای از آن برطرف شده و در تلاش هستیم تا با کمک سازمان مرکزی، بخش دیگر را هم رفع کنیم.

ابطحی درباره فعالیت بخش دندانپزشکی این دانشگاه، به وجود ۴۰۰ یونیت اشاره کرد و افزود: بخش خدمات رسانی این دانشکده، به مثابه یک بیمارستان ۴۰۰ تخت خوابی عمل می کند و در این راه، روزانه حداقل یک مراجعه کننده به ازای هر یونیت، تحت درمان یک استاد، یک دانشجو و یا یک پروشیبپ تخصصی قرار می گیرد. البته بعضا پیش آمده که در هر یونیت، ۲ مراجعه کننده نیز مورد درمان قرار گیرند.

وی افزود: شرایط کنونی در مقایسه با چند ماه گذشته، تغییر چندانی نکرده است. متاسفانه با اینکه شاهد کاهش قیمت ارز در چند ماه گذشته بودیم، با این وجود اما از طرفی تجهیزات پزشکی، کماکان کمیاب و از سوی دیگر، از نظر قیمت، تفاوتی با قبل پیدا نکرده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد تهران افزود: در این میان، دانشگاه آزاد با اینکه تعرفه ها را رعایت کرده و فعالیت آموزشی اش نیز در راستای رفع نیازهای کشور است، ولی همچنان برای تهیه تجهیزات مورد نیاز دانشگاه و بیمارستانها در مضیقه است.

ابطحی با بیان اینکه دانشگاه علوم پزشکی آزاد همچنان مجبور به خرید تجهیزات مورد نیاز خود ( که در داخل تولید نمی شود) از بخش خصوصی؛ آنهم با دلار تمام شده ۱۳ هزار تومانی است، درباره منشا بروز این مشکل ادامه داد: ورود این تجهیزات به کشور، بسیار سخت شده و شاید اصلی ترین دلیل بروز این مشکل، تخصیص نیافتن ارز کافی به این منظور باشد.جدیدترین اخبار دانشگاهی - استخدامی و کنفرانس های علمی را در پرتال دانشگاهی مشاهده کنید. 
با عضویت در خبرنامه های تخصصی ، اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید . 
کانال تلگرام پرتال دانشگاهی را  به نشانی https://telegram.me/unpir دنبال کنید.

پر بازدیدترین پزشکی

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت

    تندیس جشنواره

    pagerank