پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 95 نتایج ارشد 95 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 95 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 95 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانش آموزی          26 دی 1391 - 15 January 2013

تغییر کتاب علوم دبستان با نظر شهیدعلیمحمدی و  حمله دشمن به پیشروی علمیهمسر شهید علیمحمدی با ذکر خاطراتی از آن شهید گفت: حمله دشمن به پیشروی علمی کشور است و می خواهد جلوی این کاروان علمی را با به شهادت رساندن دانشمندان ایرانی بگیرد.


پرتال دانشگاهی به نقل از خبرگزاری مهر  سومین سالگرد شهید مسعود علیمحمدی استاد دانشگاه تهران بعد از ظهر امروز دوشنبه 25 دی ماه در دانشکده علوم دانشگاه تهران با حضور حجت الاسلام ابوترابی فرد نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، رئیس دانشگاه تهران دکتر رهبر و خانواده شهدای علمی برگزار شد.

منصوره کرمی همسر دکتر مسعود علیمحمدی با اشاره به ویژگی های همسرش گفت: در مورد دکتر علیمحمدی رسانه ها طی چند روز گذشته مطالب زیادی نشان داده اند من بیشتر سعی می کنم در مورد مسائلی صحبت کنم که تاکنون عنوان نشده است.

وی ادامه داد: من و دکتر علیمحمدی زمانی که وی در ستاد انقلاب فرهنگی کار می کرد، آشنا شده و ازدواج کردیم آن زمان دانشگاه ها تعطیل بود بعد از اینکه دانشگاه ها باز شدند دکتر علیمحمدی شروع کرد به تحصیل. بعد از اتمام دوره لیسانس دوره کارشناسی ارشد را آغاز کردند از همان دوره فعالیت می کردند و هر جا که نیاز بود مشارکت داشتند.

وی ادامه داد: دکتر علیمحمدی مدتی هم با آموزش و پرورش همکاری داشت و در تغییر کتاب علوم چهارم دبستان نظرات خود را ارائه کرد که منجر به تدوین کتاب علوم چهارم دبستان شد کتاب فیزیک اول دبیرستان نیز با کمک وی منتشر شد. وی در هر کاری که حضور پیدا می کرد سعی می کرد به بهترین نحو آن را انجام دهد.

وی همچنی گفت: در زمان عملیات مرصاد که صدام وارد ایران شده بود نیز دکتر به همراه دوستش برای مقابله با دشمن به جبهه رفت تا شاید بتواند کاری برای کشوری که همیشه مظلوم واقع می شود، انجام دهد.

کرمی به سفری که همراه انجمن قربانیان ترور به پاریس داشتند، اشاره کرد و گفت: در مهمانی که شهردار پاریس برای کنفرانس قربانیان ترور ترتیب داده بود، یک فرد اسرائیلی بود که گفته بود من اشتباهی به این کنفرانس آمده بودم چراکه همسر من قربانی ترور نیست و اسرائیلی ها وی را به شهادت رساندند چون اسرائیل با ایران جنگ دارد.

وی ادامه داد: ما هنوزهم در جنگ هستیم شاید به ظاهر در جبهه ها نباشیم اما شکل جنگ ما عوض شده است حمله دشمن به همین پیشروی های علمی کشور است تا ایران ارتقاء نیابد و پیشرفت نکند.

وی افزود: آنها سعی دارند جلوی پیشرفت و ارتقاء کشور ما را با کشتن شهید شهریاری، رضایی نژاد، احمدی روشن و علیمحمدی بگیرند.

وی تصریح کرد: اگر شهدای ما نبودند اکنون ما با آرامش اینجا نبودیم دشمن خود می داند شهدا چه کارهایی انجام داده‌اند که اینگونه و به صورت وحشیانه آنها را به شهادت می رساند.

وی خاطر نشان کرد: هدف آنها ایجاد رعب و وحشت است که خدا را شکر اینگونه نشد. دانشمندان ما، جوانان ما و دانشجویان ما محکم و استوار ایستاده اند و به آنها اجازه پیشروی نمی دهند ملت ایران همانند کوه ایستاده است ما خانواده شهدا هم مانند کوه پشت همسرانمان ایستاده ایم و از آنها حمایت و پشتیبانی می کنیم.

وی ادامه داد: تا زمانیکه خون در بدن دارم از خون همسرم دفاع می کنم. در پایان مراسم هم یک لوح یادبود از طرف دکتر گنجوی رئیس پردیس علوم دانشگاه تهران به همسر دکتر علیمحمدی اهد.
تگ ها تغییر کتاب علوم دبستان علوم دبستان پیشروی علمی کتاب دبستان کتاب
موسسه پژوهش MBA
ترجمه تخصصی دانشگاهی
موسسه پژوهش مدیریت

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت