پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran
کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 1400 نتایج ارشد 1400 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 1400 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 1400 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba


بدينوسيله از كليه صنايع، شركت‌ها و واحدهاي پذيرنده كارآموز دعوت مي‌شود با مراجعه به سامانه ملي كارآموزي جديد به آدرس karamouz.irost.ir در قسمت صنايع و شركت‌هاي پذيرنده كارآموز ثبت نام و اعلام ظرفيت نمايند و با افزايش تعداد كارآموزان خود از تسهيلات و امتيازات در نظر گرفته شده توسط ارگان‌هاي ذيربط از جمله تخفيف در صدور گواهي سطح‌بندي توانمندي فناورانه، بهره‌مند گردند. در صورت نياز به اطلاعات بيشتر با شماره 02156275457 تماس حاصل فرماييد.
ارزیابی و صدور گواهی‌نامه توانمندی فناورانه در ایام هفته پژوهش مشمول تخفیف می‌شود.

به گزارش روابط عمومي، آقای دکتر انور شلماشی، مدیر کل دفتر مرکزی ارتباط با دانشگاه‌ها و صنعت سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران از تخفيف 25 درصدي هزينه‌هاي صدور گواهي‌نامه فناورانه خبر داد. 

وي اظهار داشت: هم‌زمان با برگزاری نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار که از تاریخ 22 تا 26 آذر 96 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی برگزار خواهد شد، آن دسته از شرکت‌های متقاضی اخذ گواهی‌نامه توانمندی فناورانه که در این ایام از طریق سامانة ارزیابی توانمندهای فناورانه به نشانی http://fanavari.irost.org ثبت‌نام كنند مشمول 25 درصد تخفیف در هزینه‌های ارزیابی و صدور گواهی‌نامه خواهند شد. 

دکتر شلماشی افزود: هدف از این کار، ترغیب و تشویق شرکت‌های تولیدی- فنی و مهندسی و دانش بنیان در استفاده از ابزارهای سنجش فناوری با هدف تقویت توان رقابتی آنها در تأمین نیازهای فناورانه کشور، توسعة محصولات دانش بنیان و تسهیل صادرات این محصولات با ارائه گواهی‌نامه توانمندی فناورانه به کشور مخاطب است.

گفتني است سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران در راستای وظائف ملی و حمایت از توسعه فناوری در کشور بر مبنای سیاست‌های وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، به بررسی و صدور تأئیدیه توانمندی‌های فناورانه براي شرکت‌های تولیدی- فنی و مهندسی مي‌پردازد.
دفتر مركزي ارتباط با دانشگاهو صنعت سازمان پژوهشهاي علمي و صنعتي ايران طبق ابلاغیه از سوي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري عهدهدار جايابي دانشجويان دانشگاههاي وابسته به وزارت متبوع در صنايع كشور است. در سال 1385 به پيشنهاد اين دفتر سامانه پذیرش و جایابی کارآموزان در واحدهاي صنعتي با هدف مدیریت کلان و به منظور تسريع و تسهيل 
در امر جايابيكارآموزان و ایجاد تعامل منطقی با دانشگاهها ، مراکز صنعتی و کارآموزان ، طراحي، راه اندازی و فعال می باشد. 
   فرآيند جایابی و پذيرش کارآموزان شامل دريافت نيازهاي كارآموزي دانشجويان، دريافت ظرفيتهاي اعلام شده از صنايع، بررسي و تطبيق ظرفيتها، انجام فرآيند تخصيص است كه از طريق یک برنامه مکانیزه تحت وب با نام "سامانه ملی كارآموزی " انجام ميشود.

مزاياي استفاده از سامانه:

1- تسهيل و تسريع فرآيند جايابي و پذيرش كارآموز.
2- اطلاع رساني به دانشجويان متقاضي كارآموزي از ميزان ظرفيتها و روند پذيرش کارآموز در صنايع.
3-  اطلاع رساني به مسئولان كارآموزي صنايع و دانشگاهها از ميزان ظرفيتها و چگونگي تخصيص كارآموزان. 
4- صرفه جويي در هزينه ها و كاهش مراجعات.
مراحل ثبت نام و جایابی کارآموز در سامانه

ثبت نام دانشجو 
   
دانشجویان مقاطع کاردانی و کارشناسی دانشگاه های عضو سامانه مي توانند از طريق گزینه "ثبت نام دانشجو" به این بخش وارد شده و نسبت به تکمیل فرم ثبت نام اقدام نمايند. سپس درخواست کارآموزی را با توجه به رشته تحصیلی انجام دهند. درصورت ثبت صحيح اطلاعات، تاييديه ثبت نام از سوي دانشگاه محل تحصيل و در ادامه تغيير وضعيت جايابي كارآموز در هر مرحله از طريق پیامک براي دانشجو ارسال مي شود.

تایید کارآموز توسط دانشگاه
   
اطلاعات ثبت شده توسط کارآموز، از طریق کارشناس ذیربط در دانشگاه مورد بررسی و در صورت تاييد، كارآموز مي تواند با نام كاربري و رمز عبور خود به بخش جایابی وارد و ظرفيت هاي كارآموزي را مشاهده و انتخاب نمايید.

انتخاب ظرفيت هاي كارآموزي 
 
 پس از تایید ثبت نام دانشجو توسط دانشگاه محل تحصیل وی، دانشجو مي تواند متناسب با رشته تحصيلي خود ظرفيت هاي كارآموزي تعريف شده توسط واحدهای صنعتی را مشاهده و حداكثر 3 مورد را انتخاب نمايد.

تایید کارآموز توسط واحد صنعتی

 در اين مرحله واحدهاي صنعتي درخواست هاي كارآموزي دانشجويان را بررسي و نسبت به پذيرش کارآموز ، یا رد درخواست اقدام مي نمایند. دانشگاه درخواست دانشجو را مشاهده و نسبت به صدور معرفی نامه آنلاين از طریق سامانه برای صنعت ارجاع می نماید.

صدور گواهي پايان دوره كارآموزي

پس از پايان دوره كارآموزي مسئول كارآموزي صنعت گواهي پايان دوره كارآموزي آنلاین را صادر مي نمايد.جدیدترین اخبار دانشگاهی - استخدامی و کنفرانس های علمی را در پرتال دانشگاهی مشاهده کنید. 
با عضویت در خبرنامه های تخصصی ، اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید . 
کانال تلگرام پرتال دانشگاهی را  به نشانی https://telegram.me/unpir دنبال کنید.

پر بازدیدترین اخبار مجموعه پرتال دانشگاهی

خبرنامه - شبکه های اجتماعی