پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 95 نتایج ارشد 95 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 95 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 95 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / مسابقات المپياد          19 تیر 1391 - 09 July 2012
شرکت دانشجویان در المپیاد ورزشی 35 درصد افزایش یافته

دهمین دوره المپیاد ورزشی دانشجویان پسر علوم پزشکی با افزایش 35درصد مشارکت دانشجویان در روزهای 9 تا 17 شهریورماه به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار می‌شود.

به گزارش مهر، حجت الاسلام سیدجعفر طباطبایی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در نشست خبری این دوره از المپیاد با اشاره به این نکته که ورزش زیر مجموعه فرهنگ است، گفت: ورزش می تواند با آموزه های دینی جهت دهی شود و ما در این دوره از مسابقات با شعار "ورزش، جوانمردی و سرمایه ملی" به این مقوله توجه کردیم.

وی افزود: تخصیص اعتبار به ورزش دانشگاهی را هزینه نمی دانیم چرا که معتقدیم در نظام سلامت، تامین سلامت جسمی، روحی و روانی برعهده وزارت بهداشت است و ورزش در این میان نقش مهمی دارد و به سرمایه تبدیل می شود.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز درباره تسهیلاتی که به دانشجویان برگزیده داده می شود، گفت: ما در دانشگاه علوم پزشکی تبریز دفتری به صورت مشترک میان معاونتهای مرتبط با استعدادهای درخشان تشکیل داده ایم که در آن مدال آوران در سطوح مختلف می توانند از تسهیلات رایگان استفاده کنند.

حجت الاسلام طباطبایی اضافه کرد: امسال دو اقدام ویژه برای المپیاد در نظر گرفتیم. تهیه سرود خاص برای المپیادهای فرهنگی، ورزشی و هنری وزارت بهداشت و اعطای جام اخلاق به تیمی که بیشترین اخلاق را در مسابقات رعایت کرده، از جمله این دو اقدام است.

دکتر بهزاد تدین مسئول امور رفاهی و تربیت بدنی وزارت بهداشت درباره دهمین دوره المپیاد ورزشی دانشجویان پسر گفت: این دوره از المپیاد در روزهای 9 تا 17 شهریورماه به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار می شود و 20 هزار دانشجوی پسر در مرحله دانشگاهی به رقابت پرداختند و در نهایت 2 هزار و 628 ورزشکار و مربی در این دوره از المپیاد ورزشی حضور دارند.

تدین افزود: میزان مشارکت دانشجویان 35 درصد نسبت به گذشته افزایش داشته است. المپیاد در 10 رشته ورزشی برگزار می شود و رشته کاراته برای اولین بار به آن اضافه شده و در دو رشته دو و میدانی و شنا رکورد ورودی برای دانشجویان قرار داده شد.


تگ ها دانشجو المپیاد ورزشی

پر بازدیدترین مسابقات المپياد

موسسه پژوهش MBA
ترجمه تخصصی دانشگاهی
مقاله نویسی ISI

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت