پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 95 نتایج ارشد 95 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 95 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 95 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / دانشگاه پیام نور          30 مهر 1390 - 22 October 2011
ضوابط ادامه تحصیل دانش پذیران فراگیر و شرط دریافت معافیت تحصیلیدانشگاه پیام نور ضوابط ادامه تحصیل آن دسته از دانش پذیرانی که در آزمون نیمسال دانش پذیری پذیرفته می شوند و به دانشجو تبدیل وضعیت می دهند را اعلام کرد.
به گزارش خبرنگار مهر، دانشگاه پیام نور برای اطلاع آن دسته از دانش پذیرانی که در آزمون نیمسال دانش پذیری قبول می شوند و به دانشجو تبدیل وضعیت می دهند برخی ضوابط ادامه تحصیل را اعلام کرد.

در این دوره از پذیرش، دانشجو موظف است در اولین نیمسال تحصیلی از سازمان آموزش و پرورش تأییدیه تحصیلی خود را درخواست کند تا به مرکز یا واحد دانشگاهی ارسال شود. برای ارسال تأییدیه تحصیلی روی پاکتی که به مرکز یا واحد فرستاده می شود حتماً باید شماره پرونده مندرج در کارت اعتباری، رشته انتخابی نیمسال دانش پذیری و کدپستی قید شود.

طبق ضوابط دانشگاه پیام نور دانشجو موظف است در هر نیمسال تحصیلی در مهلت اعلام شده از سوی دانشگاه برای ثبت نام و انتخاب واحد درسی اقدام کند و اقدام نکردن به موقع در نیمسال تحصیلی به منزله محرومیت از ادامه تحصیل در آن نیمسال تحصیلی خواهد بود. به علاوه در صورتی که دانشجو در طول همان نیمسال برای تعیین وضعیت تحصیلی خود مراجعه نکند منصرف از تحصیل شناخته خواهد شد.

تعداد کل واحدهای قابل انتخاب در هر نیمسال تحصیلی (بجز در آخرین نیمسال تحصیلی) با توجه به میانگین نیمسال قبل دانشجو، حداقل 8 و حداکثر 24 واحد بر طبق آئین نامه آموزشی دانشگاه و نمره قبولی در هر درس 10 از 20 است و برای اخذ مدرک کارشناسی، داشتن میانگین کل حداقل 12 از 20 الزامی است.

یکی از هشدارهای دانشگاه پیام نور به دانش پذیرانی که پذیرفته می شوند این است که در صورتی که دانشجو بدون کسب موافقت دانشگاه بیش از دو نیمسال تحصیلی ترک تحصیل کند از ادامه تحصیل محروم خواهد شد.

برای اخذ مدرک تحصیلی، ارائه اصل مدرک دیپلم نظام قدیم یا اصل مدرک پیش دانشگاهی نظام جدید به همراه ریز نمرات ضروری، ارائه مدرک تحصیلی و ریز نمرات به دانش آموختگان در هر زمان منوط به تسویه حساب با دانشگاه است.

دانشجوی مشمول خدمت وظیفه عمومی با رعایت مقررات وظیفه عمومی به شرط آنکه غیبت سنواتی نداشته باشد می تواند از معافیت تحصیلی استفاده کند.

تحصیل همزمان با خدمت وظیفه عمومی به شرط موافقت محل خدمت از نظر دانشگاه با رعایت سایر مقررات بلامانع است، ولی گواهی اشتغال به تحصیل تا قبل از ارائه کارت پایان خدمت صادر نمی شود.

اجرای برنامه آزمایشگاهی بعضی از دروس در آزمایشگاههای استانی دانشگاه و خارج از مرکز محل تحصیل دانشجو است.

دانشگاه پیام نور اعلام کرد در صورت تبدیل وضعیت، مسئولیت تهیه مواد آموزشی به عهده دانشجو خواهد بود. تعدادی از دروس در دوره دانشجویی به صورت خودخوان ارائه می شود و جلسات رفع اشکال گروهی یا فردی درصورت ضرورت به تشخیص دانشگاه برای تعدادی از دروس تشکیل می شود.

دانشجو می تواند در صورت تمایل از ادامه تحصیل انصراف دهد و این درخواست باید به صورت کتبی به مرکز مربوطه ارائه شود.

به گزارش مهر، ثبت نام در مقطع کارشناسی فراگیر دانشگاه پیام نور از 24 مهرماه آغاز شد و تا فردا یکشنبه اول آبان ماه ادامه دارد. آزمون این دوره از پذیرش فراگیر روز جمعه 23 دی ماه 90 برگزار می شود و تاکنون زمان تمدید ثبت نام در این دوره اعلام نشده است.
تگ ها ضوابط ادامه تحصیل،فراگیر،معافیت تحصیلی

پر بازدیدترین دانشگاه پیام نور

موسسه پژوهش MBA
ترجمه تخصصی دانشگاهی
مقاله نویسی ISI

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت