پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 97 نتایج ارشد 97 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 97 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 97 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / دانشگاه پیام نور          01 تیر 1393 - 22 June 2014سرانه هیئت علمی در دانشگاه پیام نور کهگیلویه و بویراحمدفرود شجاعی اظهار کرد: هم اکنون هزار و 800 دانشجو در 89 کد رشته در دانشگاه پیام نور استان مشغول تحصیل هستند.

وی با اشاره به اینکه این دانشگاه برای ترم های آینده در مقطع کارشناسی ارشد دانشجو می پذیرد، بیان کرد: رشته های شیمی، کشاورزی، اکولوژی، میکرو بیو لوژی،جغرافیای هوا و اقلیم ،اقتصاد، عمران و آب از رشته های برنامه ریزی شده برای کارشناسی ارشد است.

شجاعی ابراز کرد: مهمترین مشکل دانشجویان دانشگاه پیام نور کهگیلویه و بویراحمد مشکل ایاب و ذهاب، همچنین کمبود نیروی کار با توجه به در خواستهای مکرر ما وکمبود نیروی هیات علمی است.

معاون آموزشی دانشگاه پیام نور کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: واحد‌های تازه تاسیس این دانشگاه از جمله چرام، لنده و مارگون مشکل فضای فیزیکی دارند که انتظار همکاری مسئولان را برای حل مشکلات آن داریم.

شجاعی تصریح کرد: همچنین در مورد خوابگاه ما هیچ تعهدی را نداریم و در فرم‌های ثبت نام نیز هست اما ما خوابگاه های خود گردان را داریم که به طور مداوم به آنها رسیدگی می کنیم.

معاونت آموزشی دانشگاه پیام نور کهگیلویه و بویراحمد ابراز کرد: ما در حال حاضر 9 مرکز واحد داریم وفعلا تصمیم به اضافه کردن آن نداریم.

شجاعی در پاسخ به این سوال خبرنگار تسنیم که چه برنامه‌ای برای کیفیت بخشی آموزش در این دانشگاه دارید؟ افزود: احداث ساختمان، آزمایشگاه، احداث سوله های کارگاهی، احداث ساختمان فرهنگی و آمفی تئاتر، تجهیز کلاس ها و سیستم های ویدیو پروژکتور و همچنین راه اندازی تحصیلات تکمیلی را دردست اجرا داریم.

وی بیان کرد: ما برنامه های مختلفی در حوزه ازدواج دانشجویی و زیارتی وارزاق دانشجویی فعالیت خوبی داریم.

شجاعی گفت: قدیمی ترین مرکز ما در گچساران و جدیدترین آنها در چرام است و بیشترین جمعیت دانشجویی ما در مرکز استان و کمترین آن در حوزه مارگون است.

وی عنوان کرد: نسبت هیات علمی  در پیام نور 1به 250 است یعنی ما 1 نفر هیات علمی داریم و 250 نفر دانشجو و در حال حاضر 43 نفر هیات علمی در یاسوج داریم که با توجه به نرم استاندارد آن فاصله زیادی داریم و در تلا شیم که انشاالله هیات علمی با مرتبه استاد یاری جذب کنیم.

شجاعی گفت: در این استان کسی شرایط استادیاری را ندارد به‌ویژه در رشته فنی و مهندسی و در ثبت نام کارشناسی ارشد معمولا صلاحیت هیات علمی لازم را دارا نیستند.

وی خاطرنشان کرد: انتظار می‌رود مدیران استانی نهایت همکاری را با دانشگاه در زمینه‌های مختلف از جمله در حوزه آموزشی و فرهنگی و...داشته باشند.

شجاعی تصریح کرد: همچنین انتظار می‌رود خیرین چه در استان و چه در خارج از استان این خواهش را داریم که چون محروم‌ترین دانشجویان در دانشگاه پیام نور در حال تحصیل هستند در مورد فضای آموزشی نهایت همکاری را داشته باشند.

وی در پاسخ به این سوال چه برنامه های پژوهشی برای امسال دارید؟ افزود: در بحث برنامه های پژوهشی ما همایش های ملی زیادی را برگزار کردیم و در حال حاضر یک همایش برای پاییز در دست اجرا داریم.

وی گفت: چاپ مقالات isi و مقالات علمی و پژوهشی و...در مجلات مختلف نیز از دیگر برنامه های در دست اقدام دانشگاه پیام نور استان در زمینه پژوهش است.پر بازدیدترین دانشگاه پیام نور

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت

    تندیس جشنواره

    pagerank