پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 95 نتایج ارشد 95 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 95 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 95 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / دکتری          07 خرداد 1390 - 28 May 2011

جزئیات دو صندوق حامی پژوهشگران/ نحوه پرداخت پژوهانه به دانشجوی دکتری
معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری با اشاره به جایگاه صندوق توسعه ملی و صندوق شکوفایی و نوآوری گفت: صندوق توسعه ملی برای حمایت از طرحهای ملی دولتی و صندوق نوآوری برای حمایت از طرحهای کوچک بخش خصوصی ایجاد شده است.

دکتر نسرین سلطانخواه در پاسخ به خبرنگار مهر به نحوه مشارکت معاونت علم و فناوری ریاست جمهوری در صندوق توسعه ملی برای تجاری سازی دستاوردهای پژوهشی اشاره کرد و گفت: صندوق توسعه ملی برای تجاری سازی و سرمایه گذاری روی دستاوردها و طرحهای بزرگ دولتی است.

معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری اضافه کرد: در کنار این صندوق، صندوق نوآوری و شکوفایی در معاونت ایجاد شد که فعالیت های آن معطوف به سرمایه گذاری های کوچک و متوسط بخش خصوصی و حمایت از طرحهایی است که در این بخش اجرایی می شود.

وی همچنین با تاکید براینکه روند اعطای پژوهانه همچنان ادامه دارد افزود: روند اعطای پژوهانه هیچ تغییری نیافته است و طی شرایطی این حمایتها برای دانشجویان دوره دکتری اعمال می شود.

معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری به شرایط اعطای پژوهانه اشاره کرد و یادآور شد: دانشجویان دوره دکتری در صورتی که آزمون جامع را با موفقیت پشت سر بگذرانند و پروژه مصوب دوره دکتری آنها تقاضا محور باشد و یکی از نیازهای ملی را پاسخگو باشد، مشمول طرح اعطای پژوهانه هستند.
وی با تاکید بر اینکه پژوهانه به دانشگاهها داده می شود اظهار داشت: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری مبلغ 5 میلیون تومان را در قالب پژوهانه به هر دانشجو پرداخت می کند که این مبلغ با حمایت و تایید وزارتخانه های علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعطا می شود.
سلطانخواه ادامه داد: اعطای پژوهانه از سال گذشته آغاز شده و تا کنون میزان 32 میلیارد تومان پژوهانه به 6 هزار و 400 دانشجوی دکتری اعطا شده است.

معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری با بیان اینکه این روند در سال 90 ادامه دارد، خاطرنشان کرد: اعطای این پژوهانه محدودیتی در رشته ندارد و به هر دانشجو اعم از دانشجویان رشته های فنی و یا علوم انسانی که پایان نامه آنها در جهت رفع نیازهای کشور باشد اعطا می شود.

تگ ها جزئیات صندوق حامی پژوهشگران نحوه پرداخت پژوهانه دانشجوی دکتری
موسسه پژوهش MBA
ترجمه تخصصی دانشگاهی
موسسه پژوهش مدیریت
مقاله نویسی ISI

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت