پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 95 نتایج ارشد 95 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 95 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 95 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / دکتری          31 اردیبهشت 1391 - 20 May 2012
ایجاد بخشهای نظارتی برای حمایت از دانشجویان دکتری

پرتال دانشگاهی به نقل از خبرگزاری مهر:قائم مقام ستاد راهبری نقشه جامع علمی کشور حمایت از دانشجویان دوره دکتری را یکی از 224 اقدام ملی نقشه جامع علمی دانست و گفت: در حال حاضر سیاست های حمایت از دانشجویان دوره دکتری ابلاغ شده است و بخشهای نظارتی به منظور رصد نحوه اجرایی شدن این سیاستها ایجاد شده است.

دکتر منصور کبگانیان با اشاره به آخرین وضعیت نقشه جامع علمی، افزود: بخشهای مختلف نقشه جامع علمی کشور به سرعت در حال اجرایی شدن است.
قائم مقام ستاد راهبری نقشه جامع علمی کشور با بیان اینکه حوزه های مختلف فناوری در این نقشه اولویت بندی شده است، اظهار داشت: یکی از بخشهای آن سند هوافضا است که در نقشه جامع علمی جز اولویت های "الف" بود که در دست تدوین است.

وی "گیاهان دارویی" و "طب سنتی" را از دیگر حوزه های اولویت دار در این نقشه دانست و خاطر نشان کرد: در حال حاضر کار تدوین پیش نویس سند گیاهان دارویی در دستور کار قرار دارد.

کبگانیان با اشاره به اقدامات ملی ذکر شده در نقشه جامع علمی کشور، اضافه کرد: در کل نقشه جامع علمی 224 اقدامات ملی در نظر گرفته شده که تعدادی از آن در سال گذشته تصویب شده و به ترتیب در حال اجرایی شدن است.

وی با اشاره به جزئیات این اقدامات ادامه داد: از جمله اقدامات ملی پیش بینی شده در نقشه می توان به حمایت  از دانشجویان دوره های دکتری اشاره کرد که سیاستهای اجرایی آن را ابلاغ کردیم.

قائم مقام ستاد راهبردی نقشه جامع علمی کشور در این باره افزود: با ابلاغ سیاستهای اجرایی حمایت از دانشجویان دوره های دکتر منتظر برنامه های اجرایی دستگاه ها هستیم.

کبگانیان همچنین از فعال سازی بخشهای نظارتی برای اجرای دقیق سیاستهای ابلاغی خبر داد و گفت: این بخشها سیاستهای ابلاغ شده از سوی ستادهای راهبردی را رصد می کند تا این سیاستها رها نماند و نظارت می کند تا  دستگاه ها این سیاستها را تبدیل به برنامه کنند.تگ ها بخشهای نظارتی دانشجوی دکتری

پر بازدیدترین دکتری

موسسه پژوهش MBA
ترجمه تخصصی دانشگاهی
مقاله نویسی ISI

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت