پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 95 نتایج ارشد 95 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 95 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 95 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / دکتری          04 تیر 1391 - 24 June 2012
سازمان سنجش مطابق دستورالعمل‌ها عمل کرده و تخلفی درآزمون دکتری صورت نگرفته است

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: بر اساس بررسی‌های صورت گرفته و پاسخ‌های سازمان سنجش نسبت به اعتراض‌های داوطلبان تخلفی درآزمون دکتری صورت نگرفته است.

به گزارش ایلنا، محمدمهدی زاهدی مشکلات به وجود آمده در آزمون دکتری را ناشی از عدم اطلاع رسانی دقیق به داوطلبان دانست و گفت: یکی از ادعاهای داوطلبان این بود که سال گذشته برای کد رشته، ده برابر ظرفیت اعلام کرده بودند که امسال این کار انجام نشده است. اگر چه همین طور است اما تناقضی با آنچه در دفترچه آمده، ندارد زیرا کد رشته چند برابر ظرفیت درآن اعلام شده بود.

وی ادامه داد: موضوع دیگری که داوطلبان به آن اعتراض دارند این است که چرا براساس کد رشته‌ها، نفرات را چند برابر اعلام نكرده‌اند این در حالی است که در دفترچه هیچ وقت اعلام نشده است که نفرات را چند برابر معرفی می‌کنیم.

زاهدی با بیان اینکه سازمان سنجش گفته بود که براساس ظرفیت رشته و دانشگاه چند برابر اعلام می‌کنیم که همین کار را هم کرده‌اند افزود: بنابراین این‌ها اختلاف برداشتی بوده است که داوطلبان داشته‌اند. شاید اگر اطلاع رسانی دقیق تری راجع به این مفاهیم صورت می‌گرفت و واژه‌ها به درستی و به موقع تبیین می‌شد این مشکلات به وجود نمی‌آید.

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات با اشاره به جلسه روزگذشته کمیسیون آموزش و تحقیقات با سرپرست سازمان سنجش گفت: تمام موضوعات مورد اعتراض داوطلبان را به مسئولان سازمان سنجش مطرح کردیم و آن‌ها پاسخ‌های لازم را ارائه كردند.

وی خاطرنشان کرد: به نظر می‌رسد، سازمان سنجش مطابق با‌‌ همان دستورالعمل‌ها و اطلاعیه‌هایی که صادر کرده بود عمل کرده است البته ابهاماتی نیز وجود دارد که به مسئولان این سازمان گوشزد شد.

زاهدی با اشاره به اینکه در این جلسه مقرر شد که کار کار‌شناسی جدی انجام بگیرد افزود: امروز دوباره جلسه‌ای به همین منظور با مسئولان سازمان سنجش خواهیم داشت تا زوایا و ابعاد کار مجددا مورد بررسی قرار بگیرد.

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات با بیان اینکه امیدواریم نتیجه نهایی درمورد مشكلات اخير آزمون دکتری امروز اعلام شود تصریح کرد: سازمان سنجش امروز نتایج توصیه‌ها و مطالبی را که کمیسیون آموزش و تحقیقات مطرح کرده بود اعلام مي‌كند.
تگ ها سازمان سنجش آزمون دکتری
ترجمه تخصصی دانشگاهی

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت