پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 95 نتایج ارشد 95 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 95 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 95 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / دکتری          25 بهمن 1391 - 13 February 2013

جزئیات انتقال خارج به داخل در دانشگاه آزاد و  ممنوعیت انتقال در دکتری
مدیر کل همکاریهای علمی بین المللی دانشگاه آزاد به جزئیات انتقال 500 دانشجوی ایرانی از خارج به داخل، ممنوعیت انتقال دانشجویان دکتری و زمان ارائه درخواست انتقال برای سال تحصیلی آینده اشاره کرد.

پرتال دانشگاهی به نقل از مجید ستوده در گفتگو با خبرنگار مهر، با بیان اینکه در نیمسال دوم سال تحصیلی جاری با درخواست انتقال نزدیک به 500 تقاضا برای تحصیل در داخل موافقت شده است، گفت: تمام این دانشجویان در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد هستند که با درخواستشان برای تحصیل در ترم موافقت شد.

وی با اشاره به اینکه دانشجویان انتقالی خارج به داخل غیربورسیه بودند و به علت مشکلات ارزی وارد کشور شدند، تاکید کرد که مجوزی برای انتقال دانشجویان دکتری به جز دانشجویان رشته دامپزشکی در حال حاضر وجود ندارد.

وی علت این امر را ظرفیت کم مقطع دکتری در داخل کشور و کافی نبودن تعداد صندلیها عنوان کرد.

این مقام مسئول دانشگاه آزاد همچین درباره شرایط انتقال دانشجویان بورسیه دکتری این دانشگاه، تاکید کرد که انتقال این دسته از دانشجویان تنها در قالب ضوابط و مقررات خاص معاونت آموزشی دانشگاه آزاد صورت می گیرد و انتقال دانشجویان در رشته های دندانپزشکی، داروسازی و پزشکی ممنوع است.

ستوده درباره واحدهایی که دانشجویان انتقالی در آن تحصیل می کنند، اظهار داشت: در صورتیکه رشته های تحصیلی این دانشجویان در تهران دایر باشد امکان تحصیل در این استان را دارند اما اگر رشته تحصیلی‌شان در شهرستان باشد باید به همان شهرستان منتقل شوند و امکان انتقال این دانشجویان به تهران وجود ندارد.

وی درباره شهریه دریافتی از این دانشجویان، با تاکید بر اینکه شهریه دریافتی از این دانشجویان دو برابر شهریه داخل است، تاکید کرد: دانشجویان بورسیه دانشگاه آزاد و غیربورسیه همچنین سایر متقاضیان باید در دانشگاههای تایید شده وزارت علوم تحصیل کرده باشند.

مدیر همکاریهای علمی بین المللی دانشگاه آزاد اسلامی درباره امکان انتقال این دانشجویان به محل سکونتشان تاکید کرد که با ارائه یک درخواست، این امر امکانپذیر است.

این مقام مسئول دانشگاه آزاد، داشتن معدل 12 به بالا و گذراندن حداقل 12 واحد درسی از جمله شرایط تحصیل این دانشجویان برای انتقال است و داشتن مدرک تحصیلی مرتبط با دانشگاه آزاد تاثیری در پذیرش درخواست انتقال به داخل ندارد.

وی همچنین درباره امکان ارائه درخواست برای آن دسته از دانشجویانی که قصد دارند از سال تحصیلی آینده در دانشگاه آزاد، تحصیل کنند، گفت: این دانشجویان می توانند با مراجعه به سامانه www.intl.iau.ir یا ارسال پست الکترونیک به آدرس www.info.intl.iau.ir درخواستشان را برای اداره کل همکاریهای علمی بین المللی ارسال کنند، پس از آن، درخواستها برای معاونت آموزشی دانشگاه آزاد ارسال شده و مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

به گفته ستوده دانشجویان متقاضی انتقال از هم اکنون می توانند درخواستشان را برای انتقال به ایران جهت تحصیل در ترم جدید سال تحصیلی آینده، ارسال کنند.


تگ ها دکتری دکترا دانشگاه دانشگاه آزاد

پر بازدیدترین دکتری

موسسه پژوهش MBA
ترجمه تخصصی دانشگاهی
مقاله نویسی ISI

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت