پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 95 نتایج ارشد 95 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 95 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 95 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / دکتری          13 تیر 1392 - 04 July 2013


برگزاری دومین دوره آزمون مقطع دکتری دانشگاه پلیس

رئیس دانشکده فرماندهی و ستاد دانشگاه علوم انتظامی از برگزاری آزمون دومین دوره مقطع دکتری در این دانشگاه خبر داد و گفت:این آزمون امروز با شرکت 160 داوطلب برگزار می شود.

به گزارش پرتال  دانشگاهی به نقل از  ایسنا، سردار دکتر هندیانی در این باره افزود:پس از برگزاری آزمون علمی کارشناسی ارشد دافوس در رشته فرماندهی (دوره 21)، با توجه به بررسی های انجام شده از سوی بازرسی ناجا، تعداد 147 نفر از افرادی که قابلیت حضور در مصاحبه علمی را داشتند به دانشگاه علوم انتظامی معرفی شدند.

وی افزود: از این تعداد، هر روز 20 نفر، توسط فرماندهان سطوح بالا، مصاحبه می شوند و همزمان با انجام مصاحبه، تست ورزش و آمادگی جسمانی نیز از آنان اخذ خواهد شد.

رئیس دانشکده فرماندهی و ستاد دانشگاه علوم انتظامی با اشاره به اینکه بیش از 240 نفر از کارکنان برای شرکت در این دوره ثبت نام کردند، تصریح کرد: با توجه به ظرفیت این دانشکده، در نظر داریم از بین این افراد، 80 نفر از کسانی که در آزمون مصاحبه و آمادگی جسمانی پذیرفته شدند، انتخاب کرده تا از مهرماه در دوره 21 حضور پیدا کنند.

به گفته این مقام انتظامی، در این دوره، اساتید صاحب نام و کسانی که سالیان سال در حوزه های مختلف انتظامی ، فرماندهی، رده های پلیس های تخصصی و فرماندهان انتظامی استان ها فعالیت داشتند برای انجام مصاحبه انتخاب شدند.

وی در خصوص افزایش سهمیه در دوره کارشناسی ارشد برای کارکنان متقاضی، گفت: دانشگاه علوم انتظامی، پیگیری هایی با وزارت علوم به منظور افزایش سهمیه داشته است تا بتوانیم ظرفیت دافوس را به یکصد نفر در مرحله اول و همزمان رشته های دیگری را نیز در این دانشکده افزایش دهیم که یکی از رشته های مورد نظر در شورای هماهنگی دافوس که با حضور فرمانده محترم ناجا مشخص شده است، رشته «مدیریت منابع سازمانی» است.

دکتر هندیانی در بخش دیگری از سخنان خود یادآور شد: دانشگاه علوم انتظامی پس از پیگیری های متمادی، چندین رشته دکتری تخصصی را برای پلیس های تخصصی مدنظر قرار داد و با استفاده از مطالعات تطبیقی سایر کشورها، دریافتیم که رشته های تخصصی پلیس باید تنها در دانشگاه علوم انتظامی راه اندازی شود، به همین دلیل در مرحله اول سه رشته «مدیریت پیشگیری از جرم»، «مدیریت ایمنی و ترافیک» و «جرم یابی» انتخاب و پس از ارسال به ستاد کل نیروهای مسلح و موافقت سرلشگر فیروزآبادی ریاست محترم این ستاد، اجازه اجرای دو دروه، به دانشگاه داده شد.

وی ادامه داد: تعداد 19 نفر در دوره اول که آزمون آن در سال 90 برگزار شد، پذیرفته شدند که هم اکنون در این سه رشته ترم سوم ، مشغول به تحصیل هستند.

رئیس دانشکده فرماندهی و ستاد از برگزاری آزمون دوره دوم مقطع دکتری، امروز-پنجشنبه سیزدهم تیرماه- خبر داد و اظهار داشت: 160 نفر در این آزمون شرکت می کنند و با توجه به اینکه برای هر رشته 7 نفر مورد نیاز است، در مجموع 21 پس از کسب نمرات، پذیرفته خواهند شد تا در آینده برای انجام مصاحبه معرفی شوند.

به گفته این مقام مسئول در دانشگاه علوم انتظامی، برگزاری و نحوه سئوالات آزمون براساس استاندارهای وزارت علوم خواهد بود و از ابتدای مهرماه امسال دانشجویان این دوره مشغول به تحصیل خواهند شد.

وی یادآور شد: همزمان با سه رشته فوق، برنامه ریزی های لازم برای تصویب سایر رشته ها در مقطع دکتری توسط دانشگاه علوم انتظامی پیگیری می شود تا آزمون به صورت سراسری با تمامی دانشگاه های کشور برگزار شود.

سردار هندیانی همچنین گفت: با توجه به رشد علمی کشور، قطعا کارکنان در نیروی انتظامی که براساس ماموریت های خود خدمات به جامعه ارائه می دهند نیز باید همسو آن، ارتقاء علمی پیدا کنند؛ امیدوارم سطح تحصیلات سازمان را براساس تدابیر فرمانده محترم ناجا همسو و یا حتی بالاتر از جامعه ارتقاء دهیم.

وی در پایان یادآور شد: امیدواریم بتوانیم رشته های بیشتری را به صورت مصوب داشته باشیم تا همکاران ما بتوانند در رده های تخصصی خود ادامه تحصیل بدهند.

تگ ها آزمون مقطع دکتری دانشگاه پلیس دانشگاه پلیس برگزاری دومین آزمون دکتری در دانشگاه پلیس

پر بازدیدترین دکتری

موسسه پژوهش MBA
ترجمه تخصصی دانشگاهی
مقاله نویسی ISI

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت