پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 95 نتایج ارشد 95 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 95 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 95 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / دکتری          15 شهریور 1392 - 06 September 2013


مردودی صلاحیت عمومی برای پذیرفته شدگان دکتری 92 مطرح نیست

محفوظ بودن جای قبول شدگان در دانشگاه

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور درباره موضوع درج عنوان نقص پرونده برای برخی پذیرفته شدگان کنکور دکتری 92 گفت: این دسته از پذیرفته شدگان فرم صلاحیت عمومی خود را تکمیل نکرده اند و پس از تکمیل آن و دریافت استعلام می توانند تحصیل خود را شروع کنند و نگرانی از این بابت وجود ندارد.

دکتر ابراهیم خدایی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: تمامی داوطلبان آزمون دکتری که برای مصاحبه به دانشگاه ها معرفی شدند باید فرم صلاحیت عمومی را پر می کردند تا هیات مرکزی گزینش دانشجو نسبت به استعلام آنها اقدام می کرد. بنابراین افرادی که عنوان نقص پرونده در کارنامه پذیرش دکتری آنها درج شده است، یا این فرم را پر نکرده اند و یا هنوز پاسخ استعلام آنها به هیات مرکزی گزینش دانشجو نیامده است.

وی افزود: به هیچ عنوان موضوع رد صلاحیت عمومی افراد مطرح نیست و هیچ فرد دیگری جای فرد پذیرفته شده معرفی نشده است بلکه با این افراد از سوی سازمان سنجش تماس گرفته شده که فرم صلاحیت عمومی را تکمیل کنند.

خدایی یادآور شدک به محض اینکه افراد پذیرفته شده فرم های صلاحیت عمومی را تکمیل کنند در نوبت بررسی قرار داده شده و تا پیش از مهرماه نتیجه اعلام شده و می توانند تحصیل خود را شروع کنند و نگرانی از این بابت نداشته باشند.

وی گفت: پیش بینی می شود بیش از 99 درصد افرادی که فرم های خود را تکمیل نکرده اند با تکمیل مدارک خود بتوانند آموزش خود را شروع کنند. البته در این میان برخی از داوطلبان پاسخ استعلام مربوط به آنها به سازمان سنجش نیامده است که این استعلام ها هم تا هفته آینده می آید.

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور اظهار داشت: موضوع مردودی از نظر صلاحیت عمومی مطرح نیست و تنها موضوع همان نقص پرونده آنها است. ما انتظار داشتیم داوطلبان آزمون دکتری از خردادماه که فرصت پر کردن این فرم ها را داشتند این مدارک را تکمیل می کردند که اکنون با این موضوع مواجه نشوند.

وی اضافه کرد: قاعدتا دبیرخانه هیات مرکزی گزینش دانشجو مرکزی است که بر اساس مدارک تکمیل شده نظر نهایی را اعلام می کند.

خدایی تاکید کرد: این داوطلبان که پذیرفته شده اند مطمئن باشند که کسی به جای آنها معرفی نشده است و محل های آنها در دانشگاه ها نگه داشته شده است و پس از تکمیل مدارک می توانند تحصیل خود را آغاز کنند.

به گزارش مهر، پس از اعلام نتیجه آزمون دکتری سال 92 دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی سراسر کشور، برخی از پذیرفته شدگان از درج عنوان "نقص پرونده" در کارنامه پذیرش خود خبر داده اند. به آنها گفته شده است باید برای تکمیل پرونده به سازمان سنجش مراجعه کنند که این موضوع نگرانی این افراد را از عدم پذیرش در رشته مورد نظرشان برانگیخته بود.تگ ها مردودی صلاحیت عمومی پذیرفته شدگان دکتری 92 فرم صلاحیت عمومی

پر بازدیدترین دکتری

موسسه پژوهش MBA
ترجمه تخصصی دانشگاهی
مقاله نویسی ISI

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت