پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 98 نتایج ارشد 98 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 99 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 99 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / دکتری          11 امرداد 1393 - 02 August 2014


 آیین نامه حمایت از دانشجویان دکتری تا مهرماه نهایی می شود


معاون پژوهشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به شرایط حمایت از پایان نامه های دانشجویان دکتری، گفت: وزارت علوم با ارائه تسهیلات، حمایت بیشتری از دانشجویان دکتری به عمل خواهد آورد و آیین نامه حمایت تا مهرماه نهایی می شود.

دکتر وحید احمدی با ارائه جزئیات بیشتر در این باره، گفت: شورای عالی انقلاب فرهنگی به وزارت علوم تاکید کرده بود که از دانشجویان دکتری با ارائه تسهیلات، حمایت بیشتری به عمل آورد و به همین منظور آیین نامه نحوه پرداخت وام به این گروه از دانشجویان توسط وزارت علوم در حال نهایی شدن است.

وی ادامه داد: بر این اساس، به محض تصویب موضوع پایان نامه دانشجویان، یک وام در اختیارشان گذاشته می شود. البته برای ورود این پایان نامه ها به حوزه تقاضا محور ضریبی مشخص شده که بر اساس آن هر پایان نامه ای که دارای امتیاز بیشتر باشد یک درصد اضافه تر از تسهیلات بهره مند می شود.

به گفته معاون پژوهشی وزارت علوم این آیین نامه تا مهرماه در اختیار دانشگاهها قرار می گیرد و شیوه های حمایتی برای همه رشته ها در نظر گرفته شده است.

احمدی گفت: این وام به مدت دو سال در اختیار دانشجویان دکتری قرار داده می شود و بعد از اتمام تحصیل، به صورت اقساط مبلغ دریافتی را پرداخت می کنند. در صورت کافی بودن اعتبار، وام به همه دانشجویان پرداخت می شود اما در صورتیکه متقاضی بیشتر از مبلغ باشد مجبوریم شرایطی را برای داوطلبان در نظر بگیریم.

وی خاطرنشان کرد: در سال جاری اعتباری که برای این وام درنظر گرفته شده است و پیش از این اعلام شده 40 میلیارد تومان است.

معاون وزیر علوم اضافه کرد: در این فرایند دست استاد راهنما را باز گذاشته ایم تا دانشجویان دارای شرایط رکود تحصیلی را شناسایی کنند .تگ ها آیین نامه حمایت از دانشجویان دکتری وام کتری وام دانشجویی

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت

    تندیس جشنواره

    pagerank