پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 1400 نتایج ارشد 1400 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 1400 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 1400 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / دکتری          25 شهریور 1399 - 15 September 2020


رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم با بیان اینکه درتامین منابع وام ویژه دکتری با 2 محدودیت مواجه هستیم گفت: بررسی های لازم برای بازنگری و افزایش آن انجام داده ایم.

پرتال دانشگاهی به نقل از ناصر مطیعی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره افزایش وام ویژه دانشجویان دکتری در سال تحصیلی جدید گفت: درباره وام ویژه دکتری، بررسی های لازم برای بازنگری و افزایش را انجام داده ایم.

وی ادامه داد: اما در تامین منابع وام ویژه دکتری با دو محدودیت مواجه هستیم، اکنون درحال رایزنی هستیم به محض رفع شدن این دو محدودیت اطلاع رسانی خواهیم کرد.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم افزود: یک محدودیت وام ویژه دکتری به این صورت است که بخش مهمی از منابع این وام از محل ردیفی که برای همین وام در لایحه بودجه پیش بینی شده، تامین می شود، از آنجا که تخصیص صندوق در سال گذشته تخصیص ۵۲ درصدی بوده است این درصد مشمول وام ویژه دکتری هم می شود.

وی ادامه داد: این موضوع ما را محدود کرده است، امسال هم این وام درحدی است که می توانیم همان مبلغ ۶۰۰ هزارتومان را به دانشجویان ارائه کنیم ولی در حال  رایزنی هستیم اگر سازمان برنامه و بودجه منابع جدیدی در اختیار ما قرار داد، آن را افزایش دهیم.

مطیعی یادآورشد: همچنین یک بخشی از دانشجویان دکتری وام خود را از بانک دریافت می کردند، بانک برای افزایش این وام ۲ موضوع را مد نظر قرار می دهد اول اینکه عنوان می کند، وقتی بانک وام دانشجو را افزایش دهد، سهم صندوق به عنوان سپرده نیز باید افزایش یابد و ما باید این سهم را از محل ردیفی که سازمان برنامه بودجه برای ما تامین می کند تامین کنیم. با توجه به اینکه وام ویژه دکتری  هنوز به مرحله بازپرداخت اقساط نرسیده، از این محل عددی برای تامین منابع این وام نداریم.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم افزود: نکته دوم این است که بانک عنوان می کند من به دانشجویان به اندازه تعرفه ۷۰۰ هزار تومان که با صندوق رفاه تفاهم نامه بسته و ضمانت نامه دریافت کرده ام، وام ارائه می کنم، اگر صندوق منابع را افزایش دهد، دانشجو برای این افزایش باید ضامن جدید معرفی کند که دانشجویان معمولا در معرفی ضامن جدید مشکل دارند. با هم اینها در حال رایزنی هستیم تا گزینه دیگری را جایگزین کنیم.جدیدترین اخبار دانشگاهی - استخدامی و کنفرانس های علمی را در پرتال دانشگاهی مشاهده کنید. 
با عضویت در خبرنامه های تخصصی ، اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید . 
کانال تلگرام پرتال دانشگاهی را  به نشانی https://telegram.me/unpir دنبال کنید.

پر بازدیدترین دکتری

خبرنامه - شبکه های اجتماعی