پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran
کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 1400 نتایج ارشد 1400 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 1400 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 1400 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / دکتری          28 اردیبهشت 1402 - 18 May 2023


شرایط و ضوابط ثبت نام و شرکت داوطلبان در مرحله دوم آزمون نیمه متمرکز دکتری در دانشگاه علامه طباطبایی اعلام شد.

به گزارش پرتال دانشگاهی و به نقل از خبرنگار مهر، دانشگاه علامه طباطبائی شرایط و ضوابط ثبت نام و شرکت داوطلبان در مرحله دوم آزمون نیمه متمرکز دکتری به صورت حضوری که در راستای ارتقای کیفیت آموزشی و به منظور سنجش عملی و بررسی سوابق آموزشی و پژوهشی داوطلبان است را به شرح زیر اعلام کرد؛

داوطلبانی می توانند در این مرحله ثبت نام کنند که حدنصاب تعیین شده دانشگاه را در مرحله اول آزمون کسب کرده و از طرف سازمان سنجش آموزش کشور به دانشگاه معرفی شوند.

شرایط شرکت در مصاحبه حضوری

بارگذاری مدارک درخواستی از سوی داوطلب در سایت آزمون دانشگاه.

مصاحبه به صورت حضوری مطابق زمانبندی اعلام شده در کارت شرکت در مصاحبه برگزار خواهد شد و داوطلبان موظف هستند در روز و ساعت تعیین شده در محل برگزاری مصاحبه حاضر شوند.

چنانچه داوطلب در روز و ساعت تعیین شده در محل مصاحبه حاضر نشود، عدم حضور وی به منزله غیبت و انصراف از مصاحبه تلقی می شود.

نحوه پذیرش دوره های روزانه، نوبت دوم شبانه و پردیس خودگردان

پذیرش بر اساس معرفی چند برابر ظرفیت از طرف سازمان سنجش آموزش کشور و با بررسی سوابق علمی و مصاحبه است که مطابق جدول زمانبندی رشته ها و روز و ساعت قید شده در کارت شرکت در مصاحبه هر داوطلب به صورت حضوری برگزار می شود.

مصاحبه از پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون نیمه متمرکز دکتری از روز چهارشنبه مورخ ۱۷ خردادماه لغایت پنجشنبه مورخ ۲۵ خردادماه طبق زمانبندی اعلام شده در کارت شرکت در مصاحبه برای هر رشته برگزار خواهد شد.

امتیاز بررسی سوابق علمی و مصاحبه به شیوه آموزشی - پژوهشی ۵۰ است که ۲۰ امتیاز مربوط به مدارک، مستندات و سوابق آموزشی وپژوهشی و ۳۰ امتیاز به مصاحبه اختصاص داده میشود

نمره داوطلب در یک رشته امتحانی گرایش یکسان، در دوره های مختلف (روزانه، نوبت دوم (شبانه) و پردیس خودگردان) یکسان درج می شود.

زمان ثبت نام

داوطلبان لازم است برای ثبت نام از ساعت ۱۱ ظهر روز سه شنبه دوم خردادماه لغایت ساعت ۲۱ روز جمعه ۵ خردادماه با مراجعه به سایت آزمون دانشگاه به نشانی (ir.ac.atu.azmoon://https) اقدام کنند.

داوطلب ملزم است مطابق برنامه زمان بندی اعلام شده در کارت شرکت در مصاحبه، به محل مصاحبه مراجعه کند و عدم حضور داوطلب در روز و ساعت تعیین شده به منزله غیبت و انصراف تلقی می شود و در هیچ زمان دیگری مصاحبه برگزار نخواهد شد.

دریافت کارت شرکت در مصاحبه دکتری

داوطلبان باید کارت شرکت در مصاحبه را از ساعت ۲۳ روز پنجشنبه ۱۱ خردادماه تا روز دوشنبه ۱۵ خردادماه برای اطلاع از روز و ساعت مصاحبه، از سایت آزمون دانشگاه مشاهده و پرینت آن را دریافت کنند.جدیدترین اخبار دانشگاهی - استخدامی و کنفرانس های علمی را در پرتال دانشگاهی مشاهده کنید. 
با عضویت در خبرنامه های تخصصی ، اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید . 
کانال تلگرام پرتال دانشگاهی را  به نشانی https://telegram.me/unpir دنبال کنید.

پر بازدیدترین دکتری

خبرنامه - شبکه های اجتماعی