پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 95 نتایج ارشد 95 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 95 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 95 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / بورسیه          11 مهر 1390 - 03 October 2011
بورس تحصیلی دانشکده خبر در مقطع کارشناسی ارشد

محمد‌جعفر محمدزاده در جمع مدیران مسئول نشریات حوزه عمومی و اجتماعی اظهار داشت: هجدهمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها یک نمایشگاه کاملا فرهنگی است و ما کوشیده‌ایم که فضای نمایشگاه را از حالت یک باشگاه سیاسی بیرون بیاوریم و از ورودی تا خروجی نمایشگاه به هویت فرهنگی آن بیندیشیم.

وی ادامه داد‌: وقت آن رسیده که هویت و منزلت حقیقی مطبوعات را بشناسیم و ارزش افزوده‌ای برای جشنواره و نمایشگاه به ارمغان بیاوریم.

محمد‌زاده با اشاره به این مطلب که مطبوعات جز مؤثرترین عناصر فرهنگی جامعه‌اند‌، خاطرنشان کرد: معاونت مطبوعاتی در تلاش است جایگاه جوایز جشنواره مطبوعات را به گونه‌ای ارتقا دهد که شرکت‌کنندگان این جشنواره حضور در این مسابقه را یک اعتبار ویژه و عنوان ماندگار برای خود قلمداد کنند.

وی در ادامه به افزایش ۶ برابری جایزه نقدی هجدهمین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری‌ها اشاره و تصریح کرد: علاوه بر جایزه نقدی‌، جایزه علمی جشنواره‌، بورس تحصیلی دانشکده خبر در مقطع کارشناسی ارشد با هزینه وزارت ارشاد خواهد بود.

معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد گفت‌: باید سواد رسانه‌ای جامعه را بالا ببریم زیرا ما در بعد کمی و تنوع مطبوعات در کشور مشکلی نداریم و جز بالاترین‌ها در دنیا هستیم اما از بعد کیفی باید تلاش مجدانه‌ای داشته باشیم.

مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی نیز در این نشست به اهمیت نشریات اجتماعی و عمومی اشاره کرد و اظهار داشت‌: نشریات اجتماعی به عموم جامعه اختصاص دارد و رسانه اجتماعی مدیریت خواسته‌ها و نیازها و مهندسی افکار عمومی را در حوزه مکتوب عهده‌دار است.

پدرام پاک‌آیین گفت: نشریات اجتماعی سهم مهمی در حوزه فرهنگ عمومی دارند و عزم جدی وزارت ارشاد بر این است که نشریات عمومی به عنوان نشریات اجتماعی شناخته شوند و نشریه عامه‌پسند به یک عنوان اصلی و مادر در حوزه رسانه تبدیل شود.

وی در ادامه بیان داشت‌: این مطبوعات هستند که به سراغ مردم می‌روند و لذت مطالعه را به آنها می‌چشانند و این موضوع در حوزه نشریات عمومی و اجتماعی که با عامه مردم سر و کار دارند‌، بیشتر دیده می‌شود.تگ ها بورس تحصیلی،دانشکده خبر،مقطع،کارشناسی ارشد
موسسه پژوهش MBA
ترجمه تخصصی دانشگاهی
مقاله نویسی ISI

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت