پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 95 نتایج ارشد 95 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 95 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 95 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / بورسیه          03 آذر 1392 - 24 November 2013


آمار سالانه فارغ التحصیل شدن دانشجویان بورسیه

معاون سابق بورس و امور دانشجویان خارج وزارت علوم به هدفمند کردن بورس دانشجویان اشاره کرد و گفت: سالانه 400 نفر دانشجوی بورسیه فارغ التحصیل می شوند که برای اینها دوره های دانش افزایی وجود نداشته، امیدواریم که این دوره ها برقرار شود.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از :خبرنگار مهر، مراسم تودیع و معارفه معاون پشتیبانی و مدیریت منابع سازمان امور دانشجویان و مدیرکل بورس و اعزام دانشجویان بعدازظهر امروز با حضور رئیس سازمان امور دانشجویان برگزار شد.

دکتر حسن مسلمی نائینی، معاون سابق بورس و اعزام دانشجویان گفت: این مسئولیت توفیقی از طرف خداوند بود در ابتدا که این مسئولیت را قبول کردم نگران بودم که آن را چگونه طی کنم، ولی خدا را شاکرم که با همکاری کارکنان و مدیران توانستم به وظایفم در این مسئولیت عمل کنم.

وی با ارائه گزارشی از فعالیت‌های چهار سال مدیریت بورس و اعزام دانشجویان گفت: مجموعه ای از برنامه هایی که طی این چهار سال در حوزه های مختلف این مدیریت انجام گرفته به صورت مجموعه ای آماده شده است. در این مجموعه تعداد دانشجویان خارجی به تفکیک اینکه در کدام کشور و در کدام دانشگاه هستند مشخص شده است  که در اختیار مدیر جدید قرار می گیرد.

معاون سابق بورس و اعزام دانشجویان تصریح کرد: تمام آیین نامه ها و بخش نامه ها در این مجموعه دانشجویی از سال 64 تا کنون گنجانده شده است.

مسلمی نائینی در ادامه به هدفمند کردن بورس دانشجویان اشاره کرد و گفت: سالانه 400 نفر دانشجوی بورسیه فارغ التحصیل می شوند که برای اینها دوره های دانش افزایی وجود ندارد لذا امیدواریم که این دوره ها برقرار شود.

وی ادامه داد: در حال حاضر 3 هزار دانشجوی بورسیه وجود دارد که وزیر علوم دولت قبل در نامه ای به رئیس جمهور درخواست کرده بود که از ظرفیت این دانشجویان استفاده کنند.

مسلمی نائینی به راه اندازی دوره های پژوهش محور اشاره کرد و گفت: این دوره ها در ارتباط بین صنعت و دانشگاه می تواند بسیار موثر باشد.

در ادامه مراسم، دکتر احمد غلامی به عنوان معاون بورس و امور دانشجویان خارج  و دکتر علی پرهیزکار به عنوان معاون پشتیبانی و مدیریت منابع سازمان امور دانشجویان از سوی دکتر مجتبی صدیقی رئیس سازمان امور دانشجویان معارفه شده و دکتر حسن مسلمی نائینی و دکتر مجلس آرا معاونان سابق بورس و امور دانشجویان خارج و پشتیبانی و مدیریت منابع سازمان امور دانشجویان تودیع شدند.


تگ ها بورسیه بورس تحصیلی دریافت بورس تحصیلی نحوه دریافت بوسیه تحصیلی
موسسه پژوهش MBA
ترجمه تخصصی دانشگاهی
مقاله نویسی ISI

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت