پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 97 نتایج ارشد 97 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 97 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 97 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / بورسیه          13 خرداد 1393 - 03 June 2014


 فهرست تعهدات بورسیه ها و جزئیات قرارداد بورس دکتری خارج به دانشگاه آزادیها


دفتر معاونت حقوقی دانشگاه آزاد اسلامی تازه ترین قرار داد اعطای بورس دکتری خارج به بورسیه های این دانشگاه را اعلام کرد که بر اساس آن بورسیه ها باید به تعهداتی در زمینه بورس پایبند باشند و پس از اتمام دوره، خدماتی را به واحد بورس دهنده ارائه دهد.
 در متن قرار داد اعطای بورس دکتری خارج به بورسیه های دانشگاه آزاد به مواردی از این قبیل اشاره شده است:

" بورسیه تعهد می کند که دو برابر سنوات استفاده از بورس تحصیلی پس از اتمام دوره تحصیلات در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اعطا کننده بورس خدمت کند.

بورسیه ملزم شده چنانچه در حین تحصیل یا پس از فراغت از تحصیل از انجام تعهدات خود استنکاف ورزد به میزان 2.5 برابر وجوهی که دانشگاه به عنوان شهریه و سایر هزینه ها پرداخت کرده بابت جبران ضرر و زیان وارده به دانشگاه آزاد واحد اعطا کننده بورس بپردازد و در غیر اینصورت اقدام به وصول 2.5 برابر هزینه های مذکور از محل وثیقه ملکی مربوط خواهد شد.

در صورتی که دانشگاه ناچار به اقدام قانونی جهت وصول خسارت عدم انجام تعهدات بورسیه شود تمام هزینه های دادرسی و اجرایی به عهده بورسیه خواهد بود و دانشگاه می تواند هزینه های موصوف را نیز از محل وثیقه ملکی وصول کند.

بورسیه جهت تضمین بازگشت به ایران و انجام تعهدات مندرج در قرارداد بورس و پرداخت 2.5 برابر هزینه تحصیلی در صورت عدم انجام تعهدات این قرارداد و تمام وجوهی که بابت وام و غیره دریافت کرده است ششدانگ یک دستگاه ساختمان را به مساحتی که در قرار داد اعلام می شود در مدتی که در قرار داد معین می شود تا پایان تحصیلات و انجام تعهدات بورسیه در رهن دانشگاه آزاد اسلامی واحد اعطا کننده بورس قرار دهد.

ملاک تشخیص و تعیین بدهی بورسیه دفاتر و اسناد مالی دانشگاه است و بورسیه حق هرگونه اعتراض را در این خصوص از خود سلب می کند.

بورسیه متعهد می شود که به طور تمام وقت و برابر آیین نامه های آموزشی مربوطه به امر تحصیل و تحقیق ادامه دهد.

دانشجوی بورسیه متعهد می شود که در تمام مدت قرارداد از بورس یا کمک هزینه موسسات دیگر استفاده نکند.

بورسیه متعهد می شود که جز با موافقت ریاست دانشگاه حق تغییر رشته تحصیلی خود را نداشته باشد همچنین بورسیه حق مطالبه مدرک تحصیلی خود را تا پایان مدت تعهدات از خود ساقط می کند.

بورسیه حق فسخ این قرارداد را در طول مدت قرار داد و در دوره تضمین خدمت از خود سلب کرده و دانشگاه می تواند در صورت بروز یکی از موارد ذیل قرار داد را فسخ و پرداخت هزینه های بورس طرف قرارداد را قطع کند:
بورسیه به دلایل آموزشی قادر به ادامه تحصیل نباشد، بورسیه شرایط عمومی عضویت در هیأت علمی دانشگاه را از دست بدهد، بورسیه از عهده انجام برنامه های آموزشی ارائه شده از طرف گروه آموزشی مربوطه بر نیاید. بورسیه دلیل قانع کننده ای برای انصراف از ادامه استفاده از بورس ارائه ندهد. مشخص شود بورسیه قبلاً بورسیه واحد دیگری بوده و با آن واحد قطع همکاری کرده باشد.

در صورت بروز حوادث قهریه و فورس ماژور چنانچه این حوادث باعث تعلیق در انجام موضوع قرارداد شود اگر مدت تعلیق به مدت یک ترم تحصیلی باشد پس از رفع تعهدات بورسیه پابرجا خواهد ماند و مدت تعلیق به مدت قرارداد افزوده خواهد شد و در صورت ادامه تعلیق بیشتر از یک ترم تحصیلی یا عدم امکان اجرای قرارداد به لحاظ حوادث قهریه و فورس ماژور حسب مورد اتخاذ تصمیم در خصوص فسخ قرار داد یا ادامه آن منوط به تصمیم شورای بورس سازمان مرکزی دانشگاه است و این تصمیم به هر نحو که باشد مورد قبول بورسیه بوده و بورسیه حق هیچگونه اعتراضی نسبت به تصمیمات شورای مرکزی را ندارد."

 

پر بازدیدترین بورسیه

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت

    تندیس جشنواره

    pagerank