پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran
کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 1400 نتایج ارشد 1400 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 1400 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 1400 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / بورسیه          05 آذر 1393 - 26 November 2014


با کسانی که به ناروا از بورسیه بهره‌مند شدند برخورد شود 

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی از وزیر پیشنهادی علوم خواست در صورت انتخاب به عنوان وزیر علوم سوابق غیر قابل قبول یا شبهه‌ناک برخی روسای دانشگاه‌ها را مورد بررسی قرار دهد.
سید مهدی هاشمی که در موافقت با وزیر پیشنهادی علوم، در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس سخن می‌گفت، اظهار کرد: دوستان نکات مثبتی در دفاع از توانمندی آقای فرهادی گفتند، و با توجه به شناخت ایشان از گذشته و جلساتی که برگزار شد و نکاتی که مطرح شد و این که ایشان تمام شبهات و مطالبی را که مطرح شد روشن کردند ما انتظار داریم مجلس با رای خوبی ایشان را به وزارت علوم راهی کند.

وی افزود: تجربه گذشته نشان می‌دهد که مجلس دقیق و صحیح تصمیم گرفت. شما شاهد بودید که دو هفته بعد از استیضاح وزیر علوم رهبری فرمودند: باید فاصله با فتنه حفظ شود و مسئلوین باید به این موضوع دقت کنند که فتنه خط قرمز ماست. الحمدالله تمام شبهاتی که مطرح شده بود رفع شد.

این نماینده مجلس ادامه داد: انتظار ما این است که آقای فرهادی همچنان که تاکنون به اصول و ارزشها پایبند بوده از این به بعد نیز توجه بیشتری داشته باشد. ما انتظار داریم در این دوره هم مثل گذشته برگ زرینی در کارنامه ایشان در پیشگاه ملت رقم بخورد، تعامل ایشان با مجلس حداکثری باشد و ایشان دقت لازم را به موضوع فرهنگ و اقتصاد مقاومتی، پژوهش و تحقیقات داشته باشند.

هاشمی ارتقاء بین رشته‌ای را از برنامه‌های وزیر پیشنهادی علوم و از مطالبات مجلس عنوان و خاطر نشان کرد: ما همچنین امیدواریم آقای فرهادی تقویت بسیج که نماد ارزش‌های ماست را در اولویت قرار دهند. همچنین پاسخگویی به مسائلی که در گذشته مطرح بوده از انتظارات مجلس است. ایشان همچنین مقید به ارزشها بودند و امیدواریم در جایگاه حداکثری به این موضوع توجه کنند.

وی با تاکید بر لزوم توجه وزیر علوم به روسای دانشگاهی که به گفته وی سوابق قابل قبول نداشته و یا سوابق‌شان شبهه‌ناک است افزود: البته این موضوع در برنامه آقای فرهادی بوده و هست. در مورد بورسیه‌ها هم ما فکر می‌کنیم حقوقی از برخی ضایع شده و تعداد اندکی بودند که مغایر با قوانین و مقررات پذیرفته شدند نباید به خاطر این تعداد اندک حق همه ضایع شود. ایشان باید از حقوق افراد ذی حق دفاع کند و با کسانی که به ناروا از بورسیه بهره مند شدند برخورد کنند.
تگ ها اعزام به خارج از کشور دانشجویی بورسیه

پر بازدیدترین بورسیه

خبرنامه - شبکه های اجتماعی