پرتال دانشگاهی کشور پرتال دانشگاهی کشور
University Portal of Iran

کلمات مرتبط

    نتایج کارشناسی ارشد 95 نتایج ارشد 95 دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امریه سربازی استخدام تامین اجتماعی استخدام شرکت نفت استخدام آموزش و پرورش استخدام بانک پذیرش بدون کنکور منابع کارشناسی ارشد منابع دکتری استخدام شهرداری آگهی استخدام پليس استخدام نیروی انتظامی لیست همایش های بین المللی لیست سمینار لیست کنفرانس سالن همایش مقاله ISI دانشگاه پيام نور استخدام بانک پاسارگاد سازمان سما استخدام بانک شهر استخدام بانک گردشگری آگهی استخدام بانک صادرات استخدام بانک پارسیان پودمانی علمی کاربردی 95 استخدام دولتی استخدام استانداری استخدام آتش نشانی استخدام وزارت نيرو استخدام ديپلم استخدام برنامه نویس استخدام حسابدار نمونه سئوالات کارشناسی ارشد نمونه سئوالات دکتری ارزشیابی مدرک دانشگاه پیام نور فراگير دانشپذير مدرک دیپلم مدرک کارشناسی انتخاب رشته کنکور سراسری 95 عدح.هق daneshgah پردیس دانشگاهی شهریه دانشگاهها آگهی استخدام تهران azad karshenasi arshad kardani peyvasteh azmoon konkoor mba مجازی mba یکساله مدرک mba
 اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشجویی          05 تیر 1390 - 26 June 2011

رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر در جشن دانش آموختگی این دانشگاه از تمام دانش آموختگان درخواست کرد بعد از اتمام دوران تحصیل در کنار دانشگاه بمانند و رابطه خود را با بخشهای مختلف آن حفظ کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا رهایی شب شنبه در جشن دانش آموختگی یک هزار و 700 دانش آموخته دانشگاه امیرکبیر از دانشجویانی که در این جشن دانش آموخته شدند درخواست کرد تا ارتباط خود را بعد از به اتمام رساندن دوران تحصیل با دانشگاه صنعتی امیرکبیر حفظ کنند.

وی گفت: دانشگاه امیرکبیر جامعه دانش آموختگانی دارد که در آن تلاش می کند ارتباط دانش آموختگان با دانشگاه حفظ شود و شما دانش آموختگان در این جامعه و در کنار دانشگاه خودتان بمانید. در جامعه دانش آموختگان تسهیلات رفاهی و دوره های آموزشی برای به روز کردن اطلاعات دانش آموختگان در اختیارشان قرار می گیرد.

به گفته رهایی، در دانشگاه امیرکبیر برای دانش آموختگان برنامه های متعددی فراهم شده است که از طریق آن، ارتباط صنعت با دانش آموختگان، دانشگاه و جامعه حفظ می شود.

رئیس دانشگاه امیرکبیر در ادامه سخنان خود خطاب به دانش آموختگان مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری تاکید کرد: شما جوانان این دانشگاه از میان نخبگان کشور برگزیده و با امید وارد جامعه حرفه ای شدید. از این به بعد هم باید با تمام توان خود در این جامعه حضور یابید.

رهایی در بخش دیگر سخنان خود خطاب به خانواده دانش آموختگان دانشگاه امیرکبیر گفت: فرزندان شما از حالا وارد محیط جدیدی از جامعه می شوند که شما والدین باید به آنها امید دهید زیرا آنها از نظر توان علمی شرایط خوبی دارند و باید اعتماد به نفس آنها را افزایش داد.

رهایی در ادامه صحبتهای خود به خانواده ها پیشنهاد داد تا زمینه ازدواج فرزندان خود را فراهم آورند و بستر خوبی را در این زمینه برای این دانش آموختگان فراهم آورند.

به گزارش مهر، روز گذشته یک هزار و 700 نفر از دانشجویان دانشگاه امیرکبیر در سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری دانش آموخته شدند.

تگ ها تسهیلات برای فارغ‌التحصیلان دانش‌آموختگان امیرکبیر

پر بازدیدترین اخبار دانشجویی

موسسه پژوهش MBA
ترجمه تخصصی دانشگاهی
مقاله نویسی ISI

خبرنامه - شبکه های اجتماعی

آمار سایت